Dołącz do naszej społeczności!

Dorota Schleiss
Strony internetowe:
male-plany-filmowe.pl/

Dorota Schleiss

Wroclaw, Poland

Skończyłam dziennikarstwo na UWr i kierownictwo produkcji we Wrocławskiej Szkole Filmowej "Mastershot". Od tego czasu pracuje przy produkcji filmów fabularnych, krótkich metraży, teledysków i przy różnych filmowych inicjatywach. W 2016 roku wraz z grupą zapaleńców stworzyliśmy film na konkurs 48 HFP Wrocław, który otrzymał nagrodę publiczności oraz nagrodę za najlepiej wykorzystany rekwizyt. Obecnie rozpoczynam prowadzenie własnej działalności związanej z produkcją filmową.

aktualizacja projektu

Udało się!!

Ogromne podziękowania dla wszystkich wspierających! Wkrótce więcej informacji od nas na stronie fb filmu "Fort"!

aktualizacja projektu

3 dni do końca projektu!

Mamy większość kwoty, ale nie całość. Zostało 3 dni, pomóż nam w walce o film "Bitwa o fort"!

aktualizacja projektu

44% - grubo na święta

Kiepski okres na zbieranie środków, kiedy tyle wydatków świąteczno-sylwestrowych. Ale dla nas to pikuś! Nie zatrzymujemy się i nadal zbieramy. Zostało 16 dni do uzyskania pełnej kwoty! Więcej info na: https://www.facebook.com/Film-FORT-1602429220080082/

aktualizacja projektu

33% i nie zwalniamy tempa!

Bardzo cieszy nas, że już udało się zebrać aż 33%. Co raz więcej instytucji chce nam pomóc i włączyć się do działania. Jesteśmy bardzo otwarci, kto ma jakiś pomysł związany z produkcją, tego prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej. A do końca tygodnia, świeże fotki z sesji zdjęciowej!