Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
BlackElf

BlackElf

Piszę, rysuję, tworzę kostiumy, fotografuję ... jednym słowem nie umiem usiedzieć w miejscu. Moją siłą napędową jest ciekawość świata. Pierwszą książkę napisałam w wieku 14 lat - była o piratach i miała 200 stron. Prowadziłam własny amatorski fanzin o mandze i anime. Potem pisałam pojedyńcze artykuły do Cogito, CD-Action i Otaku. Obecnie związana jestem z redakcją Pad Portal. Prowadzę własny blog podróżniczy https://kurczakpo.wordpress.com/ Od wielku lat hobbystycznie zajmuję się cosplayem, a od niedawna tworzę elementy do sesji fotograficznych. Mam jeden i ten sam plecak od liceum, który towarzyszył mi w pierwszych podróżach po Bieszczadach, aż po plażę Tajlandii. Zabirę go także do Japonii i wszędzie gdzie tylko zdołam dotrzeć...

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Kurczak Nielot Leci do Japonii

Wsparł zobacz wszystkie

Pad Club - pub dla graczy od graczy ciekawe projekty

Pad Club - pub dla graczy od graczy

Poznan, Poland

Poznań jako jedno z nielicznych dużych miast w Polsce nie posiada własnego lokalu skierowanego do graczy, miłośników komiksu, czy też gier planszowych. Z Waszą pomocą może powstać!

3% Postęp

3219 PLN z 105000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Jakbyniepaczeć zbiera na komputer do animacji i grafiki crowdfunding

Jakbyniepaczeć zbiera na komputer do animacji i grafiki

Warszawa, Poland

Lubisz seriale? A może cenisz wysokiej jakości treści tworzone przez niezależnych twórców? Dołącz do nas! Wesprzyj jedyny taki kanał o serialach na polskim YouTube i pomóż nam zebrać środki na zaplecze techniczne i dalszy rozwój.

105% Postęp

12619 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Pad Club - pub dla graczy od graczy

Pad Club - pub dla graczy od graczy

BlackElf

skomentował projekt

Ja nic nie wiem o tym co było, wiem natomiast, że jest ktoś kto chce odwalić kawał dobrej roboty i stworzyć Pub w Poznaniu dla graczy i to jest wg mnie najważniejsze! Trzymam kciuki!

13.02.2015
Kurczak Nielot Leci do Japonii

Kurczak Nielot Leci do Japonii

BlackElf

aktualizacja projektu

Dzięki wspaniałej restauracji jaką jest NINE kitchen w Krakowie, mam dla Was NOWE NAGRODY! Bony zniżkowe na sushi z katy menu* dla osób które wpłacą od 50zł - do 150 zł, otrzymają - 10% zniżki! Wpłaty od 150zł i wyżej zyskają -15% zniżnki do wykorzystania w NINE kitchen!
Pyszny bonus!

* nie wliczają się w zniżkę alkohole i napoje

04.03.2015
Kurczak Nielot Leci do Japonii

Kurczak Nielot Leci do Japonii

BlackElf

aktualizacja projektu

Od dziś jeszcze więcej kurczaków! Nowe nagrody dla wpłacających! Każda osoba, która wpłaci 50 zł w akcji, będzie miała możliwość skontaktować się ze mną i wybrać alternatywną nagrodę! Czyli pluszowego kurczaka! Po zamianie otrzyma książkę w formie pdf, podziękowania, grafiki droga cyfrową i pluszowego kurczaka do przytulania! Wysokość około 25 cm! Dodatkowo Kurczak Mały będzie dodawany jako bonus do wpłaty 150 zł!

03.03.2015
Kurczak Nielot Leci do Japonii

Kurczak Nielot Leci do Japonii

BlackElf

aktualizacja projektu

Choć wydawać by się mogło, że o Japonii napisano wszystko, to jest wiele rzeczy o których warto napisać,a nie miały do tej pory okazji stać się tematem książek.
Nie w Polsce. Widziane oczami cosplayera, fana i miłośnika mangi. Jednym z ważniejszych dla mnie rozdziałów będzie - COSPLAY w JAPONII.
Sama zajmuję się cosplayem, a pojechać do jego ojczyzny to niemal jak pielgrzymka :). Cosplay w Japonii nie tylko hobby, nie ogranicza się do nastolatek, które w weekend
porzucają swoją "zwyczajną" tożsamość, na rzecz tej bajkowej.To także dziewczyny przebrane w pracy za pokojóki i młodzi mężczyźni wystylizowani na kamerydnerów. Jak wygląda cosplay na Tokyo Game Show?
Co na ten temat mają do powiedzenia Cameko? ( mężczyźni fotografujący cosplayerki na eventach ) czy cosplay w Japonii jest podobny do tego w Polsce? A może chcielibyście przeczytać/obejrzeć wywiad z
Japońską Cosplayerką? Wszystko jest możliwe! Dzięki Waszemu wsparciu!

25.02.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty