Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Biegnący Wilk

Biegnący Wilk

Republika Ściborska

Dariusz Morsztyn-Biegnący Wilk jest pierwszym polakiem, który ukończył 500-kilometrową trasę Finnmarkslopet w 2009 roku. Prowadzący programy telewizyjne m.in.: Łowcy Przygód” (TVP I 2007), „Mazury Nieodkryte” (TVP 1 – 2011)„Załoga EKO”(TVP 2012). 50 lat, żona Justyna, synowie: Rafał, Jasiu, Oleś i Franek. Wykształcenie – AWF. Harcerz, działacz społeczny, propagator zdrowego stylu życia, wegetarianin, rolnik ekologiczny, pszczelarz, biegacz długodystansowy, mors, indianista, twórca położonej w najdzikszym rejonie Mazur „Republiki Ściborskiej”. Od 25 lat zajmuje się psami zaprzęgowymi, których posiada aktualnie ponad 40 sztuk.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

1000 kilometrowy wyścig psich zaprzęgów - Finnmarksløpe

Wsparł zobacz wszystkie

Mobilny warzywniak crowdfunding

Mobilny warzywniak

Ełk, Poland

Zebrałam już dzięki Wam na rikszę towarową, która usprawni moje działania!!! Dziękuję wszystkim, którzy w jakiś sposób przyczynili się do tej pięknej sumy! Do zobaczenia na trasie niebawem!

112% Postęp

5195 PLN z 4600 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wsparcie festiwalu literackiego Patrząc na Wschód ciekawe projekty

Wsparcie festiwalu literackiego Patrząc na Wschód

Buda Ruska, Polska

Organizowany na wsi na Suwalszczyźnie festiwal to okazja do spotkania z podróżnikami, reporterami i filmowcami w nietypowej scenerii, w luźnej, rodzinnej atmosferze. Dzięki Waszemu wsparciu może być on jeszcze lepszy.

111% Postęp

18920 PLN z 17000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty