Dołącz do naszej społeczności!

Hajduczek

Hajduczek

Olsztyn, Polska

Uczniowski Klub Sportowy „Hajduczek” Olsztyn działa od 2008 roku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie. W ramach działalności klubu prowadzone są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym również dla osób na wózkach. Treningi skierowane są zarówno dla początkujących, jak i o zaawansowanym poziomie szermierki. Klub należy do Polskiego Związku Szermierczego i ma jego licencję. Jesteśmy również członkiem Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu.

aktualizacja projektu

Zgrupowanie w Giżycku

Kiedy większość z nas odpoczywa, korzystając z wakacji, nasze Mistrzynie rozpoczęły przygotowania do kolejnego sezonu sportowego. Obecnie są na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku wraz z kadrą narodową juniorów. My również zaczynamy finiszować z naszym projektem. Prosimy o wsparcie, przekazywanie znajomym, by wsparli nasz projekt. Prosimy o to, pozdrawiając z Giżycka.

aktualizacja projektu

Jesteśmy najlepsi!!!

Jak widaćjesteśmy najlepsi nie tylko w szermierce :). WeTheCrowd.pl co miesiąc ocenia wszystkie zbiórki na portalach finansowania społecznościowego. Nasz projekt został najlepszym projektem miesiąca lipca w kategorii "sport". Najlepsi wspierają najlepszych i są oceniani najlepiej :) - podsumowując. Dziękujemy za wspracie. Dzięki wam mamy już zebrane 5.000 zł. Do sukcesu brakuje nam 1 tys. zł. Dzięki wam damy radę!!!

link do artykułu - WeTheCrowd.pl

aktualizacja projektu

Informujemy

Codziennie na antenie Radia Plus emitowana jest informacja o naszej akcji. Wszystko można znaleźć na naszym profilu na Facebooku

Szermierka Olsztyn

Zapraszamy i namawiamy  do polubienia

aktualizacja projektu

Media informują

O naszym projekcie jest coraz głośniej. Dziś informację o zbiórce zamieścił portal www.olsztyn24.com. Dziękujemy :)

Olsztyn 24 o projekcie "Szablistki - Mistrzynie Polski"

 

aktualizacja projektu

Wzruszenie

Cudowną sprawą jest, kiedy ludzie pełni pasji mogą liczyć na tych, którzy tę pasję rozumieją. Naszą akcją zainteresowały się media - TVP 3 Olsztyn, Gazeta Wyborcza, Radio Plus. Dziękujemy. Ale są - z całym szacunkiem dla mediów - ważniejsi! Ci, którzy przekazują swoje pieniądze dla nas. Ogromny szacunek i równie ogromna wdzięczność w naszych sercach. Doświadczamy solidarności ludzi, Polaków, dla których "szablą odbierzemy" to nasze polskie wartości. Jedną z nich - solidarność. Na dziś może proste i zwyczajne "dziękujemy". Ale - proszę wierzyć - za tym słowem kryje się nasze wzruszenie, serca tchnienie.