Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Joanna Kwiatkowska

Joanna Kwiatkowska

Boguszów - Gorce

Hej kochani! Założyłam Fundację :Ulica Swoje Wie: z kilku powodów:moja córka brała udział w spektaklu,zrozumiałam,że młodzież ma plany, marzenia,ale często nie ma szans na ich realizację czuje się zagubiona,niedowartościowana, wygrałam walkę z choroba nowotworową i przewartościowałam swoje życie,chcę wykorzystać szansę daną przez los, chcę pomagać dzieciom i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym gdyż wiem,że to w nich jest nasza przyszłość tyle ile damy to tyle zyskamy.Będziemy zachęcać dzieci i młodzież przez szereg zajęć i warsztatów do rozwijania swoich pasji.Planujemy spotkania seniorów,integrację wielopokoleniową.

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Vectrą Przez Świat - Bałkany&Turcja 2014 finansowanie społecznościowe

Vectrą Przez Świat - Bałkany&Turcja 2014

Radom

Pięciu studentów z Radomia wyrusza na umówione pływanko z żółwiami Caretta Caretta oraz do Azji kultowym Oplem Vectra B. Pomóż nam stworzyć pierwszy polski przewodnik po Bałkanach i Turcji na Androida i Windows Phone.

3% Postęp

123 PLN z 3500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Cisza Jak Ta z kwartetem smyczkowym-koncertowo! ciekawe pomysły

Cisza Jak Ta z kwartetem smyczkowym-koncertowo!

Cała Polska

Naszą dziesięcioletnią podróż muzyczną, pragniemy podsumować powstaniem wyjątkowej płyty koncertowej. W Radio Gdańsk wystąpimy wraz z kwartetem smyczkowym, a wybrane przez Was piosenki zabrzmią najpiękniej i najpełniej :-)

252% Postęp

30259 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty