Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
arashi00

arashi00

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

MNICH Z MORZA - pełnometrażowy film dokumentalny ciekawe pomysły

MNICH Z MORZA - pełnometrażowy film dokumentalny

Warszawa

W Tajlandii 70% mężczyzn zostaje tymczasowymi mnichami. Ball ma tylko dwa tygodnie, żeby odnaleźć spokój, ale cały świat próbuje mu przeszkodzić.

118% Postęp

26155 PLN z 22000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Sharing Smiles - Z uśmiechem do Birmy

Sharing Smiles - Z uśmiechem do Birmy

arashi00

skomentował projekt

Fajna inicjatywa! :) Mam tylko pytanie, kto będzie uczył w szkole gdy już powstanie i z jakich środków będzie opłacane wynagrodzenie nauczycieli? Jaka jest szansa wprowadzenia Montessori w Birmie, która jest krajem o dość... trudnej polityce? Z góry dzięki za info!

18.05.2015
Dzika Azja w obiektywie!

Dzika Azja w obiektywie!

arashi00

skomentował projekt

Przykro mi, ale nie popieram. Hasła "zdobyć Azję" czy tytułowe (!) "Dzika Azja" są po prostu smutne, pejoratywne i gorszące. Azja nie jest dzika, jest piękna, inna, trudna do zrozumienia i dobrze podejść do niej z większym szacunkiem. Poza tym drugi aspekt: jak tak krótka podróż ma stać się podwaliną do książki czy filmu dokumentalnego? Z całym szacunkiem, ale po 3 tygodniach w jakimkolwiek azjatyckim kraju, wie się tyle o jego realiach tyle co nic, a już tym bardziej jest to za mało żeby oprzeć na tym książkę czy film. To po prostu za krótki okres czasu żeby móc cokolwiek faktycznego i rzetelnego o danych kulturach głosić. Życzę pomysłodawcy spełnienia wszystkich podróżniczych marzeń, sama dużo podróżuję i skończyłam studia orientalistyczne więc rozumiem zapał, ale myślę że warto żeby mocno zawęził obszar zainteresowania (do np. konkretnego aspektu życia mieszkańców), żeby móc cokolwiek na tej bazie opracować.

18.05.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty