Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
anutka

anutka

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012' polski kickstarter

Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012'

Łódź

Cohabitat Gathering to dwa dni inspirujących spotkań w gronie osób pragnących budować mądry i piękny świat wokół siebie. Festiwal jest niezwykłym tyglem nowatorskich rozwiązań - od domów z gliny przez technologie solarne po modele budowania społeczności.

108% Postęp

97877 PLN z 90000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem crowdsourcing

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

Barkowo

Fundacja „Dla Ziemi i Ludzi” udostępnia nam na ZAWSZE 16 hektarów ziemi. Stawiamy na: otwartą kulturę, głęboką demokrację, naturalną ekonomię, samowystarczalność, odnawialność, kreatywność... Tworzymy życzliwą rzeczywistość.

140% Postęp

70231 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

anutka

skomentował aktualizację

Wiedziałam, że się uda :) też marzę o stworzeniu takiego miejsca... a jeśli chodzi o pomysły co zrobić z kaską to ziemianki są dobrym pomysłem, ale myślę, że super byłoby też zbudować parę małych, ale różnych "domków" ( przydoda lubi różnorodność). Tak jak jest to w Cae Mabon w Snowdonii, gdzie Eric z przyjaciółmi stworzył swoisty kemping z malutkich domków zbudowanych naturalnymi i często starożytnymi metodami: http://www.caemabon.co.uk/#/about/4560166844 ( no i wszystkie te domki są zbudowane oczywiście małym nakładem finansowym i dużym nakładem pracy wspólnej)

18.03.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty