Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Anna Kucharska

Anna Kucharska

Zduńska Wola

"Jestem... aniołem? Czy jestem demonem ? Bóg stworzył mnie, a belzebub opętał ... Więc jaka jestem ...? Grzeszna czy święta ? Anioł czy demon ? Piorun czy miód ? Gołąb czy żmija ? Upiór czy cud ? Zdradliwa czy wierna ... ? Dobra ,czy zła ? Szczyt nad chmurami ...czy przepaść bez dna ? Przeze mnie uśmiech ...a może łza ? Więc jaka jestem ... ? Czy ktoś mnie zna ... ? " Początek i koniec - kobieta - To ja ;)

4

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł

Nasze Indie ciekawe projekty

Nasze Indie

Łazy

Jedziemy do Indii! Pomożesz nam?Chcemy poznać i pokazać prawdziwe Indie; bez retuszu, makijażu i cenzury. Chcemy poczuć Indie wszystkimi naszymi zmysłami dlatego nie będzie to wycieczka jaką można kupić w większości biur podróży.

42% Postęp

1925 PLN z 4500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Elektryczny napęd rowerowy ciekawe pomysły

Elektryczny napęd rowerowy

Police

W mojej konstrukcji innowacją będzie odśrodkowy system załączania napędu - po przekręceniu manetki przyśpieszenia napęd załączy się do opony, a po odpuszczeniu podniesie z opony żeby nie powodowac oporów podczas zjazdu z górki czy po wyładowaniu akumulatorów.

281% Postęp

1407 PLN z 500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Pszczela Manufaktura - Mała Pasieka ciekawe pomysły

Pszczela Manufaktura - Mała Pasieka

Radom

Chcę pokazać, że każdy z nas może hodować pszczoły i pozyskiwać pyszny, zdrowy i ekologiczny produkt czyli... MIÓD! A co równie ważne, wpłynąć przy tym pozytywnie na otaczające nas środowisko :)

128% Postęp

2310 PLN z 1800 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Dzieci Indygo ciekawe projekty

Dzieci Indygo

Wrocław

Wspieramy pierwsze w Polsce badania psychologiczne dzieci bardziej zaawansowanych w ewolucji, które w przyszłości będą liderami społeczeństwa. Pragniemy wreszcie udzielić im głosu i posłuchać, co mają do powiedzenia.

102% Postęp

11013 PLN z 10740 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu