Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Anna Czyrska

Anna Czyrska

Wroclaw, Poland

ur.12.01.1985 w Kędzierzynie-Koźlu. Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Ukończyłam Uniwersytet Opolski- nauki o rodzinie. Indiami zainteresowałam się podczas pobytu na Erasmusie w Belgii, w Leuven. Jestem mgr nauk o rodzinie (Uniwersytet Opolski). Jestem autorką poradnika dla singli \"Śmierć Miłości czyli (anty)poradnik\" o tym dlaczego boimy się kochać. Aktualnie pracuję nad moją kolejną powieścią, ktora dzieje się w Belgii, Polsce i Indiach. Prowadzę bloga a aktualnie prowadzę \"ROZMOWY Z PASJĄ\" gdzie rozmawiam z rożnymi ciekawymi ludźmi. Kocham też podróże, gotowanie. Zamierzam iść na kolejne studia. Marzę o psychokryminalistyce i rozwijać się dziennikarsko i twórczo.

3

Wsparł

1

Obserwuje

0

Własne projekty

Obserwuje

ROZMOWY Z PASJĄ ANNA CZYRSKA

Wsparł zobacz wszystkie

Wydaj z nami W ogóle! polski kickstarter

Wydaj z nami W ogóle!

Warszawa, cała Polska

Warszawska Gazeta Licealna W ogóle to bezpłatny miesięcznik tworzony przez licealistów dla licealistów. Jesteśmy społecznością młodych ludzi, która chce mieć realny wpływ na tworzenie kultury w Warszawie i całej Polsce.

110% Postęp

6062 PLN z 5500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Migawką w Ebolę ciekawe pomysły

Migawką w Ebolę

Warszawa

Co cieszy ludzi, żyjących za mniej niż dolara dziennie? Co pokazaliby światu, gdyby dostali do ręki aparaty fotograficzne? Wydaj z nami album z warsztatów fotograficznych w Sierra Leone i przekonaj się sam!:)

128% Postęp

6417 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Nanga Parbat Winter 2014/15 finansowanie społecznościowe

Nanga Parbat Winter 2014/15

Warszawa

Witajcie! Tu nadaje Czapkins. Pragnę poinformować o kolejnej próbie wejścia zimą na Nanga Parbat 8126. Do tej pory nikomu się to nie udało. Ten projekt to cztery lata z mojego życia, coś mi jednak podpowiada, że do 5ciu sztuka. TM

150% Postęp

45170 PLN z 30000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty