Dołącz do naszej społeczności!

alternatywnycypel

Hel

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL to grupa przyjaciół realizująca szalone pomysły na końcu, albo jak kto woli, na początku Polski. Założyliśmy AC w 2011 roku, a od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt większych i mniejszych przedsięwzięć. Wszystkie inicjatywy mają służyć dobru mieszkańców Półwyspu Helskiego, wypisując nieco suchą regułkę ze statutu. Mówiąc ludzkim głosem chcemy inicjować ciekawe, intrygujące pomysły na działanie, których jak zauważyliśmy, czasem w Helu brak. Dobrze się przy tym bawiąc. Wśród członków Stowarzyszenia AC mamy pasjonatów kultury, historii, muzyki, przyrody Półwyspu i Morza Bałtyckiego. Cechuje nas otwartość na innych ludzi – ich pomysły jak i problemy, oraz kreatywność i różnorodność form podejmowanych działań służących realizacji naszej misji. Śledź naszą aktywność, albo działaj z nami.

aktualizacja projektu

Zakończenie zbiórki!

Akcja zbiórki kasy na Polak Potrafi zakończyła się sukcesem!!!!!!
Cypel Hostel to nie tylko marzenie, to już kręcąca się i działająca machina.
Wielkie dzięki dla WSZYSTKICH, którzy przez te 66 dni byli z nami, wpłacali, udostępniali informacje, namawiali krewnych, nachodzili znajomych i na duchu podtrzymywali. Dziękujemy za złotówki, dobre słowa, kciuki, które niektórym od ściskania zsiniały, cierpliwość, wiarę w możliwości, motywacje, uśmiechy i pozytywne wibracje.
Pięknie to wyszło!
Nasz projekt jest jednym z 30 największych projektów crowdfundingowych na stronie polakpotrafi.pl w historii działania portalu.
Trochę cyferek:
66 dni
220 wpłacających
57 345 zł zebranych (103% wyznaczonego celu)
1000 polubień projektu
1000000 udostępnień ;)
Już niedługo zabieramy się za wysyłkę upominków i uroczystych podziękowań. Tymczasem musicie się zadowolić wirtualnymi uściskami.
Pozdrowienia i całusy,
Ekipa ALTERNATYWNEGO CYPLA

aktualizacja projektu

22 h

Łałałiła! 22 godziny i mamy 100 %! BARDZO, BARDZO JESTEŚMY RAD I DUMNI Z NASZYCH BLISKICH, RODZINY, PRZYJACIÓŁ, KOLEGÓW I Z WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY DOKONALI WSPARCIA NASZEGO WSPÓLNEGO PROJEKTU. Jesteście nierozerwalną częścią Cypel Hostelu i od teraz możecie liczyć na naszą wdzięczność (i oczywiście nagrody :) )
Na bardziej elokwentne podziękowania przyjdzie jeszcze czas. W końcu przed nami jeszcze jedna doba :) Dalej zachęcamy do wsparcia, zbiórka nadal trwa, postaramy się żadnej złotówki nie zmarnować!

Uściski z Helu! :)

aktualizacja projektu

29 h

Odliczanie trwa - 29 godzin do zakończenia...

Wsparła nas dziś z rana helska firma pokaźniejszą sumką. Piękna sprawa!
Została już naprawdę niewielka kwota do 100 %. Zapraszamy wszystkich, którzy rzutem na taśmę chcą się stać częścią tego niezwykłego projektu.

199 wspierających... dojedziemy do 200? :)

aktualizacja projektu

47 godzin

No to zaczynamy odliczanie do końca projektu :) 47 h to mało, ale i wystarczająco dużo czasu, żeby nas wesprzeć i razem z nami ogłosić sukces projektu. Może się okaże, że wiele osób czekało na ostatnią chwilę. :)

Odliczanie do szczęśliwego końca rozpoczęte! :)

skomentował projekt
uuuu to lipka :( Pozdrawiamy Siwek! :) Bardzo, bardzo, bardzo nam miło, że nas wspierasz!
aktualizacja projektu

160...

Witajcie serdecznie,
czy będzie ktoś tak dobry i zostanie 160-tym wpłacającym? :)
Nagrody czekają!

Zostało sześć dni... nie to, że się stresujemy... ;)
......................................................................................................................
......................................................................................................................

skomentował projekt
Ps. Zapraszamy na jakiś Barłóg w Helu :)
skomentował projekt
Nie znałem programu, dwa dni przesiedziałem i obejrzałem wszystkie :) Bardzo to wszystko w dobrym guście, bezpretensjonalne i rzecz jasna mądre. Warto czytać :)
Cieszę się, że udał się Wam projekt. Pozdrowienia z Helu dla Szacownych Pań.
skomentował projekt
Damy radę! Szukamy wciąż sojuszników i sponsorów. Generalnie, każda nawet najdrobniejsza wpłata ma teraz znaczenie! :)
aktualizacja projektu

8 dni! :)

No to mamy 8 dni, od jutra będziemy publikować jedną aktualność dziennie. Trzeba zamknąć projekt :) Pamiętajcie, za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę, będziemy bardzo wdzięczni. Jesteśmy już blisko celu!

skomentował projekt
Obserwujemy Wasz projekt, nie ma lekko z polakiempotrafi, ale mamy wielką nadzieję, że Wam się uda. Skromna wpłata od nas, ale trzymamy rękę na pulsie z własnym.
Świetna sprawa! Pozdrowiania!
skomentował projekt
Powodzenia! Pozdrawiamy zza Zatoki. :)
skomentował aktualizację
Zbiórka to jedno, teraz Droga Sylwio przed Tobą wielkie wyzwanie Będziemy trzymać kciuki i wysyłać dobre moce! Pozdrawiamy raz jeszcze :)
#naroguDekerta #naroguDekerta
Kategoria: Inne
skomentował projekt
Świetny pomysł, mam nadzieję, że uda się go zrealizować (jasne, że się uda!)
Narazie skromnie, ale jak nasz projekt się skończy wpłacimy coś jeszcze :)
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Gratulujemy ogromnego sukcesu projektu! Pozdrawiamy z Helu!
skomentował projekt
Gratulacje i powodzenia Sylwia! :)
skomentował projekt
Podziwiamy inicjatywę i życzymy powodzenia! Pozdrowienia z Helu!
Reda'frica Reda'frica
Kategoria: Podróże
skomentował projekt
Fantastyczna inicjatywan, nasze skromniutkie wsparcie poszło. Jak się tym razem nie uda, próbujcie ponownie, nam się skończy projekt to pomożemy w większym zakresie.
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Bardzo ciekawy pomysł i projekt! Życzymy powodzenia bo crowdfunding jak się okazało to ciężka praca :)
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Obserwujemy Twój profil od samego początku. Crowdfunding to ogromna praca więc tym bardziej cieszymy się, że jesteś bliska celu. Powodzenia we wszystkim, nasza wpłata poszła, Chciałoby się więcej, ale musimy pilnować własny projekcik. :)

Ps. jak będzie czas na regenerację nad morzem po górskich wyprawach to zapraszamy do Helu! :)
aktualizacja projektu

Zbiórka trwa i ma się dobrze

No to zostało nam 22 dni. Sporo, bo zostało nam znacznie mniej niż połowa do całkowitej zaplanowanej kwoty - a to dobra wiadomość. :) Nam osobiście już trudno zachęcać rodzinę, najbliższych znajomych, a media mimo wielu prób są słabe w dzisiejszych czasach i w promocji projektu nie pomagają. Nie znasz nas, a czytasz tą wiadomość - warto nas wesprzeć, nigdy nie wiesz kiedy będzie Ci dane spędzać wakacje w Helu, a posiadanie tu przyjaciół i miejsca do spędzania czasu będzie znakomitym atutem :)
Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem w którym opisujemy nasz projekt:
https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/a.1454944921390626.1073741827.1454932178058567/1852377738314007/?type=3&theater
Za każde nawet najdrobniejsze wsparcie wielkie dzięki! Howgh!

aktualizacja projektu

Nowy film promujący

Pojawił się nowy film promukący nasz projekt Cypel Hostelu:
https://www.facebook.com/BaltyckaTV/videos/1306921536037917/

Zachęcamy do dalszych wpłat i uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie! :)

aktualizacja projektu

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Pamiętajcie, że jesteśmy społecznie działającym stowarzyszeniem otwartym na innych. Też możesz pewnego dnia działać z nami! :)
Przez lata animowaliśmy kulturę w mieście Hel - organizując m.in. warsztaty, zajęcia dla dzieci czy koncerty. Cypel Hostel takie działania ma ułatwić i wzmocnić.
https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/a.1454944921390626.1073741827.1454932178058567/1839280599623721/?type=3&theater

aktualizacja projektu

666 - piekielna nagroda z Helu

Właśnie utworzyliśmy jedynie 3 limitowane nagrody za wsparcie projektu wysokości 666 złotych. Do zestawu gadzetów (koszulki, smycze itp) oraz dwóch bezpłatnych noclegów dla dwóch osób w Cypel Hostelu dołączamy piekielną i wartościową niespodziankę prosto z Helu. 666 zł to spora kwota, ale nagroda niespodzianka jest tego warta :)

Niezmiennie zachęcamy wszystkich do wsparcia projektu, niekoniecznie tak szatańską kwotą :)

https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/gm.148480355631261/1837387516479696/?type=3&theater

aktualizacja projektu

Grupa wsparcia na FB :)

Stworzyliśmy wydarzenie na FB, będzie można tam wymieniać swoje zdania dotyczące projektu, zdać pytanie czy podyskutować. Ułatwi to komunikację więc zapraszamy do zapisów:
https://www.facebook.com/events/146724035806893/

Ps. Nieźle nam idzie, mamy już blisko 15 tysięcy, Prosimy o dalsze wpłaty, uda nam się!

aktualizacja projektu

Bloopers :)

Obejrzyj film naszych pomyłek :)

https://www.youtube.com/watch?v=T8YW9lerWXI

aktualizacja projektu

Parę wiadomości

Od ostatniego wpisu przybyło nam kolejne 3 tysiące złotych. Projekt ma trwać 66 dni i po 6 dniach zebraliśmy 7334 zł. Nieźle :) prosimy o dalsze wsparcie, bo droga jeszcze daleka ;)

Patronatem nasz projekt objął polwysep.pl i zatokapucka.pl. Jeśli chcesz pomóc w promocji projektu i chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas maila: alternatywnycypel@gmail.com.

No to pozdrawiamy i do usłyszenia!

aktualizacja projektu

10 % za nami

Jak w tytule, 10 % za nami a to dopiero 4 dzień! Bardzo jesteśmy dumni i szczęśliwi. Pamiętajcie, że musimy zebrać całą kwotę, żeby środki nie wróciły do wpłacających i żeby projekt był wygrany. Dlatego w dalszym ciągu prosimy o choćby najdrobniejsze wpłaty!

Dodatkowe aktualności o projekcie zamieszczamy na FB Alternatywny Cypel.

aktualizacja projektu

Nowe wsparcie

Z przyjemnością informujemy, że projekt Cypel Hostelu objęty został patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego. W jeden dzień zebraliśmy 5% potrzebnej kwoty, wg innych projektów to świetny wynik! To dzięki Wam możemy stworzyć taki niezwykły projekt i mam nadzieję razem będziemy się z niego cieszyć. Zachęcamy nawet do najdrobniejszych wpłat!