GrupaPolak
49 tys.

alternatywnycypel

Hel

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL to grupa przyjaciół realizująca szalone pomysły na końcu, albo jak kto woli, na początku Polski. Założyliśmy AC w 2011 roku, a od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt większych i mniejszych przedsięwzięć. Wszystkie inicjatywy mają służyć dobru mieszkańców Półwyspu Helskiego, wypisując nieco suchą regułkę ze statutu. Mówiąc ludzkim głosem chcemy inicjować ciekawe, intrygujące pomysły na działanie, których jak zauważyliśmy, czasem w Helu brak. Dobrze się przy tym bawiąc. Wśród członków Stowarzyszenia AC mamy pasjonatów kultury, historii, muzyki, przyrody Półwyspu i Morza Bałtyckiego. Cechuje nas otwartość na innych ludzi – ich pomysły jak i problemy, oraz kreatywność i różnorodność form podejmowanych działań służących realizacji naszej misji. Śledź naszą aktywność, albo działaj z nami.

skomentował projekt
Obserwujemy Wasz projekt, nie ma lekko z polakiempotrafi, ale mamy wielką nadzieję, że Wam się uda. Skromna wpłata od nas, ale trzymamy rękę na pulsie z własnym.
Świetna sprawa! Pozdrowiania!
skomentował projekt
Powodzenia! Pozdrawiamy zza Zatoki. :)
skomentował aktualizację
Zbiórka to jedno, teraz Droga Sylwio przed Tobą wielkie wyzwanie Będziemy trzymać kciuki i wysyłać dobre moce! Pozdrawiamy raz jeszcze :)
#naroguDekerta #naroguDekerta
Kategoria: Inne
skomentował projekt
Świetny pomysł, mam nadzieję, że uda się go zrealizować (jasne, że się uda!)
Narazie skromnie, ale jak nasz projekt się skończy wpłacimy coś jeszcze :)
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Gratulacje i powodzenia Sylwia! :)
skomentował projekt
Podziwiamy inicjatywę i życzymy powodzenia! Pozdrowienia z Helu!
Reda'frica Reda'frica
Kategoria: Podróże
skomentował projekt
Fantastyczna inicjatywan, nasze skromniutkie wsparcie poszło. Jak się tym razem nie uda, próbujcie ponownie, nam się skończy projekt to pomożemy w większym zakresie.
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Bardzo ciekawy pomysł i projekt! Życzymy powodzenia bo crowdfunding jak się okazało to ciężka praca :)
Pozdrowienia z Helu!
skomentował projekt
Obserwujemy Twój profil od samego początku. Crowdfunding to ogromna praca więc tym bardziej cieszymy się, że jesteś bliska celu. Powodzenia we wszystkim, nasza wpłata poszła, Chciałoby się więcej, ale musimy pilnować własny projekcik. :)

Ps. jak będzie czas na regenerację nad morzem po górskich wyprawach to zapraszamy do Helu! :)
aktualizacja projektu

Zbiórka trwa i ma się dobrze

No to zostało nam 22 dni. Sporo, bo zostało nam znacznie mniej niż połowa do całkowitej zaplanowanej kwoty - a to dobra wiadomość. :) Nam osobiście już trudno zachęcać rodzinę, najbliższych znajomych, a media mimo wielu prób są słabe w dzisiejszych czasach i w promocji projektu nie pomagają. Nie znasz nas, a czytasz tą wiadomość - warto nas wesprzeć, nigdy nie wiesz kiedy będzie Ci dane spędzać wakacje w Helu, a posiadanie tu przyjaciół i miejsca do spędzania czasu będzie znakomitym atutem :)
Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem w którym opisujemy nasz projekt:
https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/a.1454944921390626.1073741827.1454932178058567/1852377738314007/?type=3&theater
Za każde nawet najdrobniejsze wsparcie wielkie dzięki! Howgh!

aktualizacja projektu

Nowy film promujący

Pojawił się nowy film promukący nasz projekt Cypel Hostelu:
https://www.facebook.com/BaltyckaTV/videos/1306921536037917/

Zachęcamy do dalszych wpłat i uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie! :)

aktualizacja projektu

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Pamiętajcie, że jesteśmy społecznie działającym stowarzyszeniem otwartym na innych. Też możesz pewnego dnia działać z nami! :)
Przez lata animowaliśmy kulturę w mieście Hel - organizując m.in. warsztaty, zajęcia dla dzieci czy koncerty. Cypel Hostel takie działania ma ułatwić i wzmocnić.
https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/a.1454944921390626.1073741827.1454932178058567/1839280599623721/?type=3&theater

aktualizacja projektu

666 - piekielna nagroda z Helu

Właśnie utworzyliśmy jedynie 3 limitowane nagrody za wsparcie projektu wysokości 666 złotych. Do zestawu gadzetów (koszulki, smycze itp) oraz dwóch bezpłatnych noclegów dla dwóch osób w Cypel Hostelu dołączamy piekielną i wartościową niespodziankę prosto z Helu. 666 zł to spora kwota, ale nagroda niespodzianka jest tego warta :)

Niezmiennie zachęcamy wszystkich do wsparcia projektu, niekoniecznie tak szatańską kwotą :)

https://www.facebook.com/alternatywnycypel/photos/gm.148480355631261/1837387516479696/?type=3&theater

aktualizacja projektu

Grupa wsparcia na FB :)

Stworzyliśmy wydarzenie na FB, będzie można tam wymieniać swoje zdania dotyczące projektu, zdać pytanie czy podyskutować. Ułatwi to komunikację więc zapraszamy do zapisów:
https://www.facebook.com/events/146724035806893/

Ps. Nieźle nam idzie, mamy już blisko 15 tysięcy, Prosimy o dalsze wpłaty, uda nam się!

aktualizacja projektu

Bloopers :)

Obejrzyj film naszych pomyłek :)

https://www.youtube.com/watch?v=T8YW9lerWXI

aktualizacja projektu

Parę wiadomości

Od ostatniego wpisu przybyło nam kolejne 3 tysiące złotych. Projekt ma trwać 66 dni i po 6 dniach zebraliśmy 7334 zł. Nieźle :) prosimy o dalsze wsparcie, bo droga jeszcze daleka ;)

Patronatem nasz projekt objął polwysep.pl i zatokapucka.pl. Jeśli chcesz pomóc w promocji projektu i chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas maila: alternatywnycypel@gmail.com.

No to pozdrawiamy i do usłyszenia!

aktualizacja projektu

10 % za nami

Jak w tytule, 10 % za nami a to dopiero 4 dzień! Bardzo jesteśmy dumni i szczęśliwi. Pamiętajcie, że musimy zebrać całą kwotę, żeby środki nie wróciły do wpłacających i żeby projekt był wygrany. Dlatego w dalszym ciągu prosimy o choćby najdrobniejsze wpłaty!

Dodatkowe aktualności o projekcie zamieszczamy na FB Alternatywny Cypel.

aktualizacja projektu

Nowe wsparcie

Z przyjemnością informujemy, że projekt Cypel Hostelu objęty został patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego. W jeden dzień zebraliśmy 5% potrzebnej kwoty, wg innych projektów to świetny wynik! To dzięki Wam możemy stworzyć taki niezwykły projekt i mam nadzieję razem będziemy się z niego cieszyć. Zachęcamy nawet do najdrobniejszych wpłat!