Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Aloha Festiwal Polska

Aloha Festiwal Polska

Warszawa, Poland

Połączyła nas idea przenikania się kultur, splatania etnicznej tradycji hawajskiej z tradycją słowiańską, z której zrodził się pomysł na Aloha Festiwal Polska. Wsłuchujemy się w echa etnicznych głosów i czerpiemy z ze źródeł na odległych wyspach Pacyfiku. Dzielą nas tysiące kilometrów, ale łączy ta sama radość życia i więź z matką naturą. Chcemy co roku zabierać gości Festiwalu do miejsc, skąd etniczne impulsy dochodzą z większą siłą, aby obudzić słowiańskie serca i odnaleźć drogę do słowiańskiej duszy. Ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni tym samym biciem serca Ziemi, tą samą energią płynącą ze Słońca, tą samą Wodą krążącą w naszych komórkach i tym samym tchnieniem Powietrza.

2

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Wsparł

Ania Broda płyta folkowa Thousand Lakes polski kickstarter

Ania Broda płyta folkowa Thousand Lakes

Olsztyn

Pomóż wydać płytę z nieznaną muzyką Krainy Tysiąca Jezior.Utwory nagrałam z zespołem w 2014 r. Są energetyczne, tajemnicze i piękne.To nuta z Warmii i Mazur.Tylko dzięki Twojej pomocy może ukazać się ten niezwykły album.

113% Postęp

14691 PLN z 13000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Teatr 21: Zbudujmy razem! polskie indiegogo

Teatr 21: Zbudujmy razem!

Warszawa, Polska

Teatr 21, w którym aktorami są osoby z zespołem Downa i autyzmem, istnieje już 11 lat. Działa i jest zapraszany na festiwale, choć nie ma swojej sceny, lamp, konsoli, sali prób... Czas to zmienić. Budujemy teatr! Zbuduj z nami.

110% Postęp

24817 PLN z 22500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu