Dołącz do naszej społeczności!

akademia.mdp
Strony internetowe:
facebook.com/AkademiaMDP

akademia.mdp

Warszawa, Polska

Akademia MDP to stale powiększająca się grupa twórców i profesjonalistów z branży filmowej. Robert Gajzler - Filmowiec młodego pokolenia, operator, założyciel Akademii MDP. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy przy filmie wykorzystuje przy organizacji warsztatów filmowych dla dzieci ze środowisk zagrożonych marginalizacją.

skomentował projekt
Po krótkiej przerwie technicznej odbywały się nagrania utworu i wstępna selekcja materiału. Dziś znowu byliśmy w studiu montażowym! Materiał jest znakomity :)
Przed nami jeszcze dużo pracy, więc oficjalną premierę teledysku planujemy na koniec września.
Zapraszamy na naszego facebooka, gdzie będziemy umieszczali szczegółowe informacje na temat statusu prac.

Pozdrawiamy,
Zespół MDP
aktualizacja projektu

Booooom!!! Rusza Postprodukcja! :):):):)

Kochani!!

10 czerwca odbyly sie najbardziej niesamowite warsztaty w historii. 80 dzieciaków, ponad 100 osobowa ekipa zawodowców, 2 hale, 20 scenografii, 80 kostiumów, 14 kamer, 120 kW światła, 4 wózki, technokran i wiele wiele innych. Wydarzenie to niewątpliwie przejdzie do historii :)))) Kto nie widział?? Pierwsze fotorelacje i kilka krótkich filmów już jest na naszym fb ----> facebook.com/AkademiaMDP

Po miesiącu sprzątania i porządkowania skutków eksplozji tej MDPetardy, mateiał z warsztatów w końcu trafił na timeline. Naszym partnerem zostało Studio Postprodukcyjne Orka, gdzie odbywa się montaż offline i online naszego teledysku i filmu "Making of". Trzymajcie kciuki bo przed nami jeszcze bardzo dużo pracy ;)

Love you!

r.

 

 

 

 

aktualizacja projektu

151%!!! DZIĘKUJEMY

ZROBILIŚCIE TO!!!

Dzięki Wam mamy na organizację warsztatów 12 101 złotych.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ! 

Dziękujemy, że jesteście z nami i uwierzyliście w nasz projekt. Przed nami ostatnie dni przygotowań i 10 czerwca odpalamy najbardziej niesamowite warsztaty filmowe jakie kiedykolwiek widział ten świat.

Make Dreams Possible jeszcze nigdy nie było tak namacalne jak teraz.

Kochamy Was. Dziękujemy.

Gosia

 

 

 

aktualizacja projektu

Mamy 105% !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochani!! Udało się!!!!

Dzięki WAM na 5 dni przed końcem kampanii osiągneliśmy podstawowy cel!!!!!

D Z I Ę K U J Ę ! ! ! ! ! ! 

Emocje są tak silne, że nie wiem co powiedzieć.

Tak bardzo cieszę się, że nasza inicjatywa się rozwija. Wszystko to dzięki wspaniałym ludziom, którzy są z nami! Wy jesteście!!!

Dziękujemy Wam za wiarę w nas i zaufanie. Zrobimy co w naszej mocy, żeby to były najbardziej niesamowite warsztaty filmowe w historii świata!

Jestem Wam ogromnie wdzięczny!!! Jesteście najlepsi! Jesteście #MDPeople!!!

Bądźcie blisko,

Robert Gajzler

 

 

aktualizacja projektu

11 dni do Warsztatów! Zaczynamy budowę scenografii!

Projekt wsparło już 70 osób!! Dzięki Wam zebraliśmy już 80% podstawowego celu!! Dziękujemy!!!

Od jutra uruchamiamy pracownię plastyczną w Forcie Mokotów na ul. Racławickiej 99. Zaczynamy tam, razem z naszymi scenografami i wolontariuszami, prace nad przygotowaniem scenografii i rekwizytów. Potrzebujemy materiałów do stworzenia 20 różnych dekoracji - styropianu, styroduru, plastiku, kubłów, rur, folii, farby, drewna i wszystkiego z czego można coś zbudować. Jeśli macie jakieś niepotrzebne rzeczy, piszcie! Przyjmiemy każdą ilość :)))

aktualizacja projektu

11 dni do Warsztatów! Zaczynamy budowę scenografii!

Projekt wsparło już 70 osób!! Dzięki Wam zebraliśmy już 80% podstawowego celu!! Dziękujemy

aktualizacja projektu

Jesteśmy w połowie drogi!

Po 5 dniach mamy już ponad 50% podstawowego celu :))) A wszystko dzięki Wam!

Poza pieniędzmi daliście nam ogromną motywację do działania. Świadomość, że są ludzie, którzy naprawdę wierzą w nasz projekt jest bezcenna. Wygląda na to, że Akademia MDP jest już nie do zatrzymania! Prace nad przygotowaniem warsztatów idą pełną parą. Dołączają do nas kolejni partnerzy i kolejni twórcy! Szykuje się prawdziwa petarda!!!

aktualizacja projektu

35% w 3 dni!!!

Kochani Wspierający! Bardzo Wam dziękujemy za pierwsze, wpłaty, które w 3 dni osiągnęły już 35% pierwszego celu :))) Jesteście wspaniali!!