Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
AgnieszkaDrummer

AgnieszkaDrummer

Monachium

Autorka podręczników do niemieckiego, tłumaczka, lektorka niemieckiego, założycielka i administratorka największej polskiej (i najlepszej na świecie) strony facebookowej do niemieckiego. Mieszka od ponad 20 lat w Niemczech, ostatnio w Monachium.

2

Wsparł

6

Obserwuje

1

Własne projekty

Obserwuje

2planer - Szybszy niż Komputer DallasStudios YouTube Epidemia w szkołach publicznych? Język angielski z 'prawdziwego życia' KhanAcademy - nierówności Jak SKUTECZNIE uczyć się niemieckiego? Wykład.

Własne projekty

Jak SKUTECZNIE uczyć się niemieckiego? Wykład.

Wsparł zobacz wszystkie

BPŚ - Polowanie na raka! ciekawe pomysły

BPŚ - Polowanie na raka!

Warszawa/Wrocław

Osiemset wyczerpujących kilometrów biegiem, aby ratować zdrowie chorego na nowotwór Jakuba Piśmiennego. Czy im się powiedzie?

105% Postęp

1587 PLN z 1500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wiata Simona – ciepło i pasja - konie crowdsourcing

Wiata Simona – ciepło i pasja - konie

Krępa Kaszubska

Weź udział w rozwoju miejsca przyjaznego hipoterapii i nauce jazdy konnej. Wesprzyj projekt, który uczyni oczekiwanie na jazdę konną lub hipoterapię przyjemniejszym dla uczestników, a gościom da komfort podziwiania swoich pociech w czasie zajęć.

25% Postęp

1644 PLN z 6407 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Jak SKUTECZNIE uczyć się niemieckiego? Wykład.

Jak SKUTECZNIE uczyć się niemieckiego? Wykład.

AgnieszkaDrummer

aktualizacja projektu

Dziś 1 maja i do końca projektu zostały dokładnie 4 dni. W tej chwili z całkowitej sumy 4950 zebranych jest 820 zł, czyli 16%.

JEŚLI nie zbierze się 100%, to wszyscy, którzy cokolwiek wpłacili dostaną całą swoją wpłatę z powrotem (zwrot automatycznie na to samo konto, z którego przyszedł przelew).

Teoretycznie więc - jeśli nie zbierzemy 4950 zł, to wykład miał się nie odbyć. ALE SIĘ ODBĘDZIE! :) Jest też bardzo dużo zgłoszeń z innego źródła, więc wynajęta sala będzie pełna, pewnie aż ZBYT pełna.

Wszyscy ci, którzy przedpłacili tu cokolwiek (i dostaną zwrot) dostaną ode mnie osobistego maila z prośbą o wydrukowanie go i przyniesienie na wykład. Na podstawie tego wydruku dostaniecie wszystko to, co i tak byście dostali (np. wstęp za 20 zł zamiast za 40, książki po promocyjnej cenie...). Nic więc nie tracicie, tylko zmienia się trochę "administracja" całością wydarzenia.

A swoją drogą naprawdę warto przyjść, będzie fajnie! I kształcąco! I motywująco! :)

W Akademii Leona Koźmińskiego obiecano mi, że w korytarzach będą stały drogowskazy, jak trafić na to nasze spotkanie.

Pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia 19 maja o godz. 16.00.

01.05.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty