Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Agata Witkowska

Agata Witkowska

Warsaw, Poland

Event managerka w Państwomiasto - społecznie i kulturalnie zangażowanej przestrzeni do pracy i odpoczynku zlokalizowanej na warszawskim Muranowie przy ul. Andersa 29. Koordynatorka akcji Neony Muranowa. Współpracuje ze Stowarzyszeniem i Fundacją Projekt: Polska.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Neony Muranowa

Wsparł zobacz wszystkie

MAŁE DYNASY - ZBUDUJ Z NAMI TOR KOLARSKI! polskie indiegogo

MAŁE DYNASY - ZBUDUJ Z NAMI TOR KOLARSKI!

Warszawa

Zbuduj z nami mobilny i jedyny ogólnodostępny mini tor kolarski w Warszawie, a potem korzystaj z niego razem z nami! Wesprzyj projekt przywrócenia Warszawie zapomnianego i zniszczonego toru kolarskiego Nowe Dynasy!

112% Postęp

39500 PLN z 35000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Grandmaster Flash na Klubowych Mistrzostwach Świata polskie indiegogo

Grandmaster Flash na Klubowych Mistrzostwach Świata

Warszawa

Pomóżcie najlepszej drużynie Ultimate Frisbee w Polsce sfinansować wyjazd na Klubowe Mistrzostwa Świata 2014. Poznaj unikatową dyscyplinę sportu - koedukacyjną i bez sędziów.

110% Postęp

5506 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Nowa płyta Pauli i Karola z Ryanem Hadlockiem crowdfunding

Nowa płyta Pauli i Karola z Ryanem Hadlockiem

Warsaw, Poland

Zespół Paula i Karol zaprasza do nagrania swojej nowej płyty Ryana Hadlocka – amerykańskiego producenta nominowanego w zeszłym roku do nagrody Grammy. Ich plan wymaga twojego wsparcia. Pomóż sprowadzić Ryana na Polską ziemię!

117% Postęp

38790 PLN z 33000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Neony Muranowa

Neony Muranowa

Agata Witkowska

aktualizacja projektu

To cudownie, że się udało. Że tak jak my jesteście zdania, że warto przywrócić Warszawie dawny blask. Chociaż pierwsza odsłona akcji "Neony Muranowa" już za 0,5 h będzie miała swój finał w Państwomiasto, mamy nadzieję, że "Galskór" nie był ostatnim neonem, który wspólnie przywróciliśmy. Zabieramy się teraz do produkcji nagród - za dwa tygodnie rozpoczniemy oddawanie ich w wasze ręce :) Jeśli macie jakieś pytania, piszcie pod adres awitkowska@panstwomiasto.pl . DZIĘKUJEMY raz jeszcze i do usłyszenia!!!

Państwomiasto / Grupa M20

10.08.2014
Neony Muranowa

Neony Muranowa

Agata Witkowska

aktualizacja projektu

Serdecznie zapraszamy na finisaż akcji "Neony Muranowa", który odbędzie się 10.08 o godz. 19 w ramach obchodów drugich miejskich urodzin Władysława Andersa. Podsumujemy zakończoną pierwszą edycję projektu oraz podziękujemy w kilku słowach wszystkim wspierającym, którzy zdecydowali się nam pomóc!!!

Każdy z gości otrzyma okolicznościową przypinkę, następnie odbędzie się pokaz filmu "Neon" w reżyserii Erica Bednarskiego.

Po filmie ok. godz. 20 odbędzie się spotkanie z Jarosławem Zielińskim, varsavianistą, historykiem, autorem książki "Neony. Ulotny ornament warszawskiej nocy", współtwórcą reaktywowanego miesięcznika „Stolica”.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1460143407586939/

ZAPRASZAMY!

05.08.2014
Neony Muranowa

Neony Muranowa

Agata Witkowska

aktualizacja projektu

Cześć! Neon "GalSkór" powrócił już na Andersa 35. Przy jego wieszaniu asystował pan Stanisław Paradowski, jego twórca z 1959 roku! Neon wygląda dokładnie tak jak 55 lat temu, swoim wesołym, cytrynowym kolorem pięknie rozjaśnia szare mury.

Już jutro, 19 lipca o 21 na Andersa 35 (niedaleko skrzyżowania z ul. Stawki) odbędzie się zapalenie neonu połączone z symboliczną lampką szampana i loterią fantową. Serdecznie ZAPRASZAMY!

Tutaj link do naszego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/747200795323108/

Neon zostanie rozświetlony jeszcze w czasie zbierania funduszy na pokrycie kosztów jego renowacji. Każdy, komu spodoba się efekt naszej akcji, będzie mógł nas jeszcze wesprzeć. Mamy też nadzieję, że Ci, którzy już się na to zdecydowali, już teraz będą czuli, że było warto! :)

Pozdrawiamy,
Państwomiasto + Grupa M20

18.07.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty