Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Magdalena Lechowska

Magdalena Lechowska

Kraków

Magdalena Lechowska to Polka o latynoskiej duszy! Urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. To jedyna Polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki jak flamenco, tango argentyńskie, salsę, rancherę meksykańską, bolera, kumbię i muzykę andyjską. To pierwsza i jedyna Polska wokalistka, która tłumaczy polskie piosenki na język hiszpański oraz hiszpańskie i latynoskie melodie na język polski! Wokalistka krakowskiej formacji flamenco Aire Andaluz, laureatka Konkursu na interpretację piosenek Marka Grechuty w ramach Grechuta festival 2011. Półfinalistka IV Edycji Mam Talent.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

RAICES - wydanie płyty Magdaleny Lechowskiej

Wsparł zobacz wszystkie

Folk Festival Etnopole 2014 polskie indiegogo

Folk Festival Etnopole 2014

Ustroń

Już w lipcu odbędzie się kolejna, trzecia już edycja festiwalu ETNOPOLE w Beskidzie Śląskim. Dwie pierwsze edycje były podobno (jak mówią goście) cudowne, więc trzecią postanowiliśmy znacznie rozwinąć.

100% Postęp

12068 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
João de Sousa - nowa płyta ciekawe projekty

João de Sousa - nowa płyta

Warszawa, Polska

João de Sousa, Portugalczyk mieszkający w Polsce, przygotowuje swoją trzecią płytę i potrzebuje Waszej pomocy! Zbieramy pieniądze na wyprodukowanie albumu Ideal.

29% Postęp

8895 PLN z 30000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty