Dołącz do naszej społeczności!

Aesir Film
Strony internetowe:
aesir.tv

Aesir Film

Gdańsk, Polska

Aesir to niezależny dom produkcyjny, założony przez Piotra Wesołowskiego - operatora, fotografa i montażystę. Studio specjalizuje się w produkcji filmowej i telewizyjnej oraz fotografii reklamowej. Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, filmy korporacyjne, teledyski muzyczne, filmy dokumentalne i fabularne, oraz sesje fotograficzne. Nasza dotychczasowa działalność zaowocowała realizacjami m.in. dla łódzkiego festiwalu filmowego 3D Image, cyklu naukowego 3D pt. Kardiologia XXI wieku, wielu firm produkcyjnych i agencji reklamowych, oraz klientów biznesowych.

aktualizacja projektu

Część przesyłek już do Was dotarła! :)

Bardzo cieszą nas wieści, że część przesyłek z nagrodami już do Was dotarła :) Wszystkim, którzy otrzymali już paczkę, życzymy miłego oglądania (oraz frajdy z gadżetów :) )

aktualizacja projektu

Wysyłka nagród

Większość paczek z nagrodami z kampanii na Polak Potrafi została już nadana :)Wkrótce będziemy się też umawiać z osobami, z którymi, z racji miejsca zamieszkania, ustalaliśmy odbiór osobisty :)

Rozesłaliśmy również maile do osób, które do tej pory nie podały nam adresu korespondencyjnego. Paczki dla tych osób będą sukcesywnie wysyłane, gdy otrzymamy potrzebne dane :)

Stay tuned...
...and ENJOY THE DARKNESS!

aktualizacja projektu

Zakończenie kampanii/wysyłka nagród!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz projekt!

W weekend zamieściliśmy post z imiennymi podziękowaniami na powiązanych z naszą kampanią fanpage'ach, rozesłaliśmy już także e-kartki z podziękowaniami oraz linki do pobrania nagród w formie elektronicznej :)

Obecnie realizujemy wysyłkę nagród rzeczowych - w związku z tym, prosimy o kontakt osoby, które do tej pory nie podały adresu korespondencyjnego lub nie wybrały wariantu nagrody (np. rodzaju biżuterii), jeśli wybrana przez nie nagroda zawierała opcje do wyboru - można do nas napisać na e-mail aesir.img@gmail.com lub poprzez wiadomość FB na fanpage Aesir Film / Photo.

aktualizacja projektu

UWAGA - Nowa nagroda!

Prezentujemy nową nagrodę - plecak unisex dostępny w dwóch wariantach.

Kampania chyli się ku końcowi, więc pomyśleliśmy także o osobach, które już wybrały wsparcie z filmem, ale jednocześnie chciałyby powiększyć swój pakiet o prezentowany plecak.

By nie dublować pakietów, dorzucamy go aż w dwóch opcjach: 
- pakiet plecak + przypinka + zakładka + film Castle Party Enjoy the Darkness na DVD
- pakiet plecak + komplet przypinek + zakładka

[dostajemy zapytania o wybór zakładki, więc przypominamy że DO KAŻDEGO wsparcia dorzucaliśmy (i nadal dorzucamy) BONUSOWĄ, dwustronną zakładkę z naszą grafiką - Girl with Ankh i Wednesday Lisą) :)osoby które odebrały swoje nagrody na CP mogą to potwierdzić :) nie zaznaczaliśmy tego w progach wsparcia żeby nie robić nagle zamętu]

Link do filmiku z nagrodami, podsumowaniem kampanii -https://youtu.be/EaLYsBpZP3I

Zapraszamy :)

aktualizacja projektu

Ostatnie dni kampanii i prezentacja jej efektów

Kampania zmierza ku końcowi, jeszcze tylko do 3 SIERPNIA macie czas na wybranie nagród i wsparcie naszego projektu na Polak Potrafi.

Postanowiliśmy pokazać "owoce naszej pracy" na żywo i podsumować kampanię

W tym krótkim filmiku znajdziecie też przedsmak pełnej fotorelacji która wkrótce pojawi się na Driad Photo i w innych mediach (niewielka część jest już dostępna na AlterNation.pl)

Dziś wieczorem wstawimy jeszcze jedną NOWĄ nagrodę do zgarnięcia na stronie naszej kampanii

Enjoy the Darkness!

aktualizacja projektu

Przedstawiamy przedsmak nagród :)

Pracujemy w pocie czoła. Część nagród jest już z nami - a oto mały przedsmak z niespodzianką. Wednesday Lisa i Girl with Ankh postanowiły zagościć nie tylko na przypinkach :) 

Aby dopełnić klimat, oczywiście nie mogliśmy ich przedstawić na pierwszej z brzegu książce! Polecamy piękne wydanie Draculi Wydawnictwa Vesper które stanowi naszą osobistą pamiątkę z Castle Party 2016 :) stoisko Vesper mogliście zobaczyć m.in. w naszym filmie.

PS Dziś ogłosimy też szybki konkurs! Więcej szczegółów wieczorem.

aktualizacja projektu

Produkcja nagród trwa!

Przelewamy hektolitry kawy i odhaczamy kolejne pozycje na liście. Produkcja poszczególnych komponentów nagród trwa! Pracujemy pełną parą, by osoby, które chcą odebrać nagrody już podczas Castle Party Festival mogły je otrzymać na czas :)
Wkrótce będziemy już mieli gotowe gadżety i będzie można zobaczyć przedsmak tego, co czeka na osoby, które wsparły lub zamierzają wesprzeć nasz projekt :)
Tymczasem trwa druga tura zbiórki, która zakończy się 3 sierpnia; po jej zakończeniu roześlemy nagrody dla pozostałych osób.

aktualizacja projektu

Nowe, limitowane nagrody specjalne od Tenebris Art!

W puli nagród pojawiły się 2 nowe pozycje specjalne, które przekazała nam Tenebris Art:
- zestaw ręcznie wykonanej biżuterii (naszyjnik + bransoletka).
- trzy ręcznie wykonane poduszki
Uwaga! Czas na zamówienie tych nagród, by odebrać je w czasie Castle Party, jest dłuższy - aż do dnia rozpoczęcia festiwalu (13 lipca 2017).

aktualizacja projektu

Mamy już 100% wymaganej kwoty!

SUKCES! Mamy już 100% kwoty minimalnej, co gwarantuje, że film zostanie wydany!

Co więcej - zmieściliśmy się w terminie pozwalającym nam rozdać pierwsze nagrody jeszcze na tegorocznym Castle Party Festival !

Ale to nie koniec - zbieramy dalej :) A jako, że zebraliśmy minimum, każdy, kto nas wesprze ma GWARANCJĘ, że nagrody zostaną wyprodukowane :)

Jako, że przełom czerwca i lipca wypada akurat w weekend, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin zamówień na pierwszą turę do poniedziałku włącznie - zatem, jeśli chcecie otrzymać nagrodę jeszcze w trakcie festiwalu, wystarczy wesprzeć nasz projekt do końca dnia 3 lipca.

Dziękujemy z całego serca wszystkim osobom, które do tej pory nas wsparły! 

Oficjalna strona FB filmu: https://www.facebook.com/castlepartydocumentary/

aktualizacja projektu

Mamy już ponad 22% wymaganej kwoty!

Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas nas wsparli!

Zbieramy dalej:)

aktualizacja projektu

Teaser rozszerzonej edycji DVD

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nas wsparli!

Poniżej prezentujemy krótki teaser, zawierający przedsmak niepublikowanych wcześniej w filmie scen.