Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Adam Świtała

Adam Świtała

Warsaw, Poland

Adam Świtała - muzyk, kompozytor, aranżer, autor publikacji z dziedziny muzyki i nowych mediów. 2009 - 2011 członek zarządu fundacji “Generator”. W latach 2006 - 2009 wiceprezes, a następnie prezes Stowarzyszenia Twórców i Dokumentalistów „Dzieje sie!”. W latach 2001-2006 prowadził działalność pedagogiczna w Ośrodku Edukacji Muzycznej w Warszawie. Współorganizator międzynarodowego festiwalu muzyki improwizowanej „Transformation of Sound 2008” (Umlaut Records). Wykładowca Guita

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Mody i kody – płyta Orkiestry św. Mikołaja ciekawe projekty

Mody i kody – płyta Orkiestry św. Mikołaja

Lublin

Mody i kody to tytuł najnowszego materiału muzycznego Orkiestry św. Mikołaja. Zależy nam na tej płycie, na jej brzmieniu, na dobrym studiu. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w sfinansowaniu tego projektu.

127% Postęp

14027 PLN z 11000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
MAJA OLENDEREK ENSEMBLE - PIERWSZA PŁYTA! ciekawe pomysły

MAJA OLENDEREK ENSEMBLE - PIERWSZA PŁYTA!

Warszawa

Nadszedł czas - po niemal pięciu latach wspólnego grania, koncertów i podróży, chcemy aby światło dzienne ujrzała nasza pierwsza płyta długogrająca!!! Premierę planujemy na jesień tego roku. Potrzebujemy jednak Twojego wsparcia!

137% Postęp

13744 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Teatr BOTO - otwarcie ciekawe pomysły

Teatr BOTO - otwarcie

Sopot

Otwarcie siedziby Fundacji Teatru BOTO zbliża się wielkimi krokami. Za nami własnoręczny, kompletny remont budynku, a przed nami zakup niezbędnego sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego. I tu zwracamy się o pomoc do Was. :)

101% Postęp

20271 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty