Dołącz do naszej społeczności!

Adam Bielecki

Adam Bielecki

Tychy

Adam Bielecki - 31 lat. Himalaista i podróżnik. Klub Wysokogórski Kraków. Pochodzi z Tychów, mieszka w Krakowie. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 17 lat. Lider kilkudziesięciu wypraw górskich na pięciu kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri (7010 m). Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu (8463 m) bez użycia tlenu. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I (8068 m), co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic. Zdobywca K2 (31 lipca 2012) i Broad Peaka - pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013). Na wiosnę 2014 roku wziął udział w kierowanej przez Denisa Urubko, zakończonej sukcesem, wyprawie na Kanczendzongę (8598m). Tej zimy planuje wejście na K2.

aktualizacja projektu

Taka sytuacja :)

Moi drodzy,

Trudno mi wyrazić w słowach wdzięczność, którą odczuwam na myśl o wsparciu, którego udzieliliście mi w związku z wyprawą zimową na K2.Jak jednak dobrze wiecie, z przyczyn niezależnych ode mnie wyprawa ta nie doszła do skutku. W związku z tym rozpoczynam proces zwracania pieniędzy wpłaconych przez was za pośrednictwem profilu polak potrafi. Do 27 stycznia każdy z was otrzyma na adres mailowy podany przy rejestracji w portalu polak potrafi maila z prośbą o podanie swojego nicka z Polak Potrafi, Imienia i Nazwiska oraz numeru konta na który będę mógł odesłać wpłacone pieniądze. Proszę o odpowiedź z tego samego
adresu na który dostaliście maila najpóźniej do 20 lutego. 25 lutego
dzięki uprzejmości transferuj.pl wszystkie pieniądze zostaną przelane
jednorazowym przelewem do wszystkich, którzy przekażą swój nr. konta wraz z nickiem i imieniem i nazwiskiem. Wszystkie pieniądze, które nie zostaną zwrócone (na wasze wyraźne życzenie bądź też w przypadku braku reakcji na maila), zostaną złożone na lokatę i posłużą finansowaniu kolejnego projektu (wrzesień, 2015) Emotikon grin (wtedy też będę realizował swoje zobowiązania "nagrodowe" :D)

aktualizacja projektu

Nikt nie mówił, że będzie łatwo ; )

Moi drodzy!

Jak wiecie nasz wyjazd na K2 nieco się przesunął. Zmieniliśmy agencję na chińską. Czekamy na nowe pozwolenie. Powinniśmy je otrzymać w pierwszym tygodniu stycznia.
W takim przypadku w bazie będziemy 18-20 stycznia, wciąż z realną szansą na zdobycie K2 zimą. Nikt nie mówił, że będzie łatwo ; ) 3majcie za nas kciuki! CDN.

aktualizacja projektu

Projekt zakończony !!!

Moi drodzy dziękuję za wsparcie!
Poniżej publikuję procedurę według, której będą realizowane moje zobowiązania wobec was :)
1) tydzień po zakończeniu akcji na Portalu PolakPotrafi.pl otrzymuję raport wpłat
2) zakładam konto mailowe K2winter2015@gmail.com i tworzę listę mailingową przenosząc na nią wszystkie dane mailowe z raportu z podziałem na kategorie „nagrodowe” zależne od wysokości wpłaty
3) do wszystkich wysyłam maile (na adres podany przy rejestracji w serwisie PolakPotrafi) z prośbą o zwrotne podanie danych umożliwiających wypisanie certyfikatów oraz wysłanie nagród (imię, nazwisko, adres pocztowy). Na tym etapie bardzo ważne jest aby osoby otrzymujące takie maile odpowiadały z tego samego adresu mailowego, na który otrzymały wiadomość ode mnie – inaczej będą kłopoty z identyfikacją i przyporządkowaniem danej osoby do wpłaty. Pamiętaj aby odpowiedzieć na maila inaczej nie będę wiedział komu i gdzie wysłać nagrodę!!!
4) sporządzam i wysyłam certyfikaty w wersji PDF
5) grafiki, plakaty A3, certyfikaty „papierowe” i pozostałe nagrody wysyłane są po zakończeniu wyprawy ( z powodu konieczności podpisania certyfikatów, plakatów, zdjęć, pocztówek itp. – przed wyprawą zwyczajnie nie będzie na to czasu)
Jeżeli masz specjalne życzenie, nie dostałeś nagrody etc. to pisz na adres K2winter2015@gmail.com
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby każdy był zadowolony z pamiątki którą zamówił :) 3majcie za mnie kciuki!!!

skomentował projekt
W 8 dni udało się zebrać całość potrzebnej sumy, ze spokojem mogę się przygotowywać do wyprawy. Wasze wsparcie zarówno w wymiarze realnym - finansowym jak i symbolicznym jest dla mnie bezcenne.
Po zakończeniu projektu i otrzymaniu raportu od portalu Polak potrafi, skontaktuję się z każdym darczyńcą na podany przez niego w serwisie e-mail a także opublikuję procedurę dostarczania nagród.
Jestem wdzięczny za wszystkie ciepłe komentarze i tak naprawdę to nie wiem jak Wam dziękować aż słów brak...
aktualizacja projektu

Dzięki wam znowu sie udało!

W 8 dni udało się zebrać całość potrzebnej sumy, ze spokojem mogę się przygotowywać do wyprawy. Wasze wsparcie zarówno w wymiarze realnym - finansowym jak i symbolicznym jest dla mnie bezcenne.
Po zakończeniu projektu i otrzymaniu raportu od portalu Polak potrafi, skontaktuję się z każdym darczyńcą na podany przez niego w serwisie e-mail a także opublikuję procedurę dostarczania nagród.
Nie wiem jak Wam dziękować aż słów brak...

skomentował projekt
Moi drodzy dziękuję za wsparcie i pozytywne komentarze, teraz nie pozostaje mi już nic tylko wleźć na tę górę :)
aktualizacja projektu

100% w 24h

Moi drodzy jesteście niesamowici, udało się uzbierać całość sumy w 24h. DZIĘKUJĘ!!!

aktualizacja projektu

K2 winter expedition 2015

Moi drodzy, dzięki waszemu wsparciu udało mi się pojechać na Kanczendzongę, teraz nadchodzi zima a wraz z nią czas by zmierzyć się z największym wyzwaniem światowego himalaizmu czyli z wejściem o tej porze roku na K2, jeżeli chcecie stać się częścią tego historycznego wydarzenia to proszę wesprzyjcie mój nowy projekt https://polakpotrafi.pl/projekt/k2-expedition