Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Bartłomiej Stańczyk

Bartłomiej Stańczyk

Lublin

doktor inżynier, robotyk i koncertujący akordeonista. Na co dzień współpracujący z wieloma politechnikami (zarówno polskimi jak i europejskimi) w dziedzinie robotyki. Jest kompetentnym i doświadczonym liderem, który motywuje do działania cały nasz zespół. Jego zamiłowanie do muzyki i techniki w naturalny sposób doprowadziło do zainteresowania się tematem rzemiosła instrumentalnego i zainicjowania projektu “Studium Harmonii Polskiej” realizowanego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2007 roku. Stara się wykorzystać swoje naukowe podejście do zgłębiania wiedzy na temat brzmienia instrumentów.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Budujemy Harmonię

Wsparł zobacz wszystkie

Budujemy ploter laserowy! polskie indiegogo

Budujemy ploter laserowy!

Fundacja FabLab, Łódź, Poland

Najbardziej palący projekt tego roku! Miej swój wkład w rozwój łódzkiego FabLabu i zdobądź wyjątkowe nagrody.

104% Postęp

11869 PLN z 11370 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Budujemy Harmonię

Budujemy Harmonię

Bartłomiej Stańczyk

aktualizacja projektu

Emocje związane z ufundowaniem naszego projektu trwały do samego końca!
W imieniu całego zespołu pracującego nad budową harmonii chcieliśmy serdecznie podziękować, za wsparcie, doping oraz dotacje!

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowania nagród oraz harmonogramu prac związanych z harmonią. Zachęcamy do śledzenia naszych działań, które wkrótce zaczniemy publikować.

Osoby które wybrały nagrody rzeczowe prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego z danymi do wysyłki: https://docs.google.com/forms/d/181NXwI3fmx4efot8b_Ms5z4k-igck8bcjFJH5l28ULw/edit# bądź kontakt z naszą pracownią accordions@accrea.com, tel: 817479095.
Część nagród będzie można odebrać osobiście w Warszawie, w najbliższą sobotę, gdzie będziemy gościć na Targowisku Instrumentów przy okazji Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata.

Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
22.04.2015
Budujemy Harmonię

Budujemy Harmonię

Bartłomiej Stańczyk

aktualizacja projektu

Kończymy dziś o 18.00 Zostało już tak niewiele. Dziękujemy wszystkim i prosimy o ostatnią mobilizację. Jeśli wsparliście nas, udostępnijcie jeszcze informacje znjomym, jeśli nie, to teraz jest ta chwila.
Niech harmonia zagra!

13.04.2015
Budujemy Harmonię

Budujemy Harmonię

Bartłomiej Stańczyk

aktualizacja projektu

Kochani, jesteśmy o krok do przekroczenia progu 7000 zł oraz od półmetka naszego projektu! Z tej okazji wszyscy którzy dziś i jutro wesprą nasz projekt otrzymają finezyjny breloczek na klucze w postacie stroika akordeonowego.
Zapraszamy!

12.03.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty