Nice to see you!

Ładowanie strony

About the project owner

Aesir Film

Aesir Film

Gdańsk, Polska

Aesir to niezależny dom produkcyjny, założony przez Piotra Wesołowskiego - operatora, fotografa i montażystę. Studio specjalizuje się w produkcji filmowej i telewizyjnej oraz fotografii reklamowej.

Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, filmy korporacyjne, teledyski muzyczne, filmy dokumentalne i fabularne, oraz sesje fotograficzne.

Nasza dotychczasowa działalność zaowocowała realizacjami m.in. dla łódzkiego festiwalu filmowego 3D Image, cyklu naukowego 3D pt. Kardiologia XXI wieku, wielu firm produkcyjnych i agencji reklamowych, oraz klientów biznesowych.

Send message to the project`s creator

7042 PLN out of 6000 PLN

27 Supporters

Success! Goal reached

117%

Funding model: "all or nothing". To receive funds this project has to reach at least 100% of it's goal before 03.08.2017.

Wydanie DVD filmu 'Castle Party-Enjoy the Darkness'

Ostatnie dni kampanii i prezentacja jej efektów

Added 31.07.2017, godz. 19:26

Kampania zmierza ku końcowi, jeszcze tylko do 3 SIERPNIA macie czas na wybranie nagród i wsparcie naszego projektu na Polak Potrafi.

Postanowiliśmy pokazać "owoce naszej pracy" na żywo i podsumować kampanię

W tym krótkim filmiku znajdziecie też przedsmak pełnej fotorelacji która wkrótce pojawi się na Driad Photo i w innych mediach (niewielka część jest już dostępna na AlterNation.pl)

Dziś wieczorem wstawimy jeszcze jedną NOWĄ nagrodę do zgarnięcia na stronie naszej kampanii

Enjoy the Darkness!

Funding model: "all or nothing"

To receive funds this project has to reach at least 100% of it's goal before 03.08.2017 18:06