Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Wiktor Izarowski

Łukasz Wiktor Izarowski

Zamość

Łukasz Wiktor Izarowski

Autor, filozof, przedsiębiorca, twórca. Absolwent kierunku fotografii na UMCS Lublin.
Pasjonat różnych form sztuki. Wiedzę, umiejętności i doświadczenie zdobywał tworząc skecze do kabaretu, opowiadania, podręczniki do gier RPG, zdjęcia, filmy animowane oraz tysiące scenariuszy do reklam radiowych. Wielbiciel zmian, samokształcenia i rozwoju osobistego.

Ojciec i mąż, poszukujący wciąż nowych wyzwań.

Autor podręcznika "Rozgrywka Desperata" wydanego przez ZłoteMyśli.
Pomysłodawca projektu "Horror na Roztoczu" i "Horror na Roztoczu 2"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3893 PLN z 3739 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Horror na Roztoczu 2: Insomnia

O projekcie

Horror na Roztoczu 2: Insomnia

To już druga część cyklu opowiadań grozy, których akcja inspirowana jest koszmarami sennymi. Także tym razem Łukasz Kiełbasa (inicjator projektu, który wyśnił te przerażające historie) zaprosił do współpracy przy realizacji książki kilkunastu twórców (autorów oraz ilustratorów).
Twórcami tego zbioru są:

Autorzy: Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Artur Jastrzębowski, Renata Kiszczak, Marta Krajewska, Edward Mara, Leszek Siemiński, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla i Łukasz Kiełbasa

Ilustratorzy: Asia Jedlińska - która stworzyła ilustracje do wszystkich 15 historii.

W drugim tomie "Horroru na Roztoczu" poznamy dalsze losy Alberta, który odnalazł na strychu zniszczoną książkę zawierającą coś więcej niż tylko straszne opowiadania. W tle opowieści o Albercie pojawi się 15 przerażających opowieści grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu i w jego okolicach.

Do 11 lutego trwa konkurs, w ramach którego czytelnicy sami mogą wybrać, gdzie dokładnie wydarzy się Horror. Weź udział w sondzie TUTAJ.

Trochę historii przedsięwzięcia

Od kilku lat pomysłodawca projektu - Łukasz Kiełbasa - był nawiedzany przez koszmarne sny. Na przełomie 2013 i 2014 coś się zmieniło. W jego głowie pojawiła się idea, aby te przerażające opowieści przekształcić w coś pozytywnego. Łukasz rozpoczął wtedy zapisywać swoje koszmary. Po jakimś czasie było ich tak dużo, że pojawiło się kolejne pytanie: Co dalej? Wtedy właśnie wraz ze współpracownikami postanowili przekształcić te przerażające wizje w opowiadania grozy. W ten właśnie sposób powstał "Horror na Roztoczu", zbiór 17 opowiadań grozy.

Zachęceni sukcesem pierwszej części, jej twórcy postanowili stworzyć kontynuację Horroru. 

Tak oto stanęliśmy na progu koszmaru... ponownie.

Jakie są nasze cele?

1. Naszym celem jest zrealizować marzenie twórców o stworzeniu wspaniałej książki, która nie tylko przerazi czytelnika, ale także zauroczy klimatami rodem z Roztocza. 
2. Chcemy także dać czytelnikom możliwość wspólnego stworzenia świata "Horroru na Roztoczu" (na przykład poprzez sondę, gdzie każdy ma wpływ na wybór miejsca, w którym odbędzie się Horror).


3. W ramach Horroru na Roztoczu 2 czytelnicy nie tylko mogą mieć wpływ na miejsce odbywania się akcji. Mogą także pojawić się na łamach książki na równi z jej twórcami (wraz ze zdjęciem i notatką biograficzną) jako Ambasadorzy Honorowi Projektu.
4. Promujemy Roztocze i lubelszczyznę, a także podkarpacie. Jako że akcja wszystkich historii odbywa się na Roztoczu i w okolicach, naszym kolejnym celem jest wypromowanie tego regionu i zaprezentowanie go z najciekawszej i najmroczniejszej strony. W tym punkcie liczymy na Twoją pomoc.

Dlaczego akcja na PolakPotrafi.pl?

Podobnie jak przy realizacji pierwszej części Horroru, tak i w tym wypadku twórcy opróżnili własne portfele, zaciągnęli kredyty i poświęcili swój czas, by zrealizować ten projekt. Dzięki temu dość spora część projektu już została sfinansowana. 

Jako że Horror jest dla ludzi, postanowiliśmy dać Tobie możliwość zdecydować, Ile go chcesz!

W związku z tym wszelkie pieniądze uzyskane w ramach akcji zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wydruku i zorganizowanie działań dystrybucyjnych.

To Ty zależnie od zainteresowania Horrorem zadecydujesz, czy wydrukujemy go tylko tyle, aby starczyło na nagrody, czy AŻ tyle, byśmy mogli rozpocząć ogólnopolską dystrybucję!

A dużo nie trzeba!

By udało nam się wydrukować pierwszy nakład, który przeznaczymy na nagrody dla wspierających akcję na Polak Potrafi oraz dystrybucję podczas spotkań autorskich potrzebujemy - 3739 PLN !

Książka będzie wtedy posiadała numer ISBN i będzie dostępna do zakupu podczas akcji na Polak Potrafi i spotkań autorskich.

By udało nam się zorganizować ogólnopolską dystrybucję (książka będzie wtedy dostępna w licznych księgarniach wysyłkowych i na półkach wybranych księgarń w całym kraju), potrzebujemy odrobinę więcej - 6 203 PLN!

Dlaczego tak to wygląda?

Podczas realizacji pierwszego tomu nawiązaliśmy kontakty z dystrybutorem ogólnopolskim (dlatego "Horror na Roztoczu" można kupić łatwo przez internet - jest w ciągłej sprzedaży). Niestety rozpoczęcie współpracy wymaga dostarczenia dystrybutorowi co najmniej 200 dodatkowych egzemplarzy publikacji. Dodatkowych egzemplarzy, za które ewentualną zapłatę (czyli zwrot kosztów wydruku) otrzymamy nie wcześniej niż po 120 dniach, czyli po czterech miesiącach. Oczywiście przy założeniu, że w pierwszym miesiącu sprzedadzą się wszystkie egzemplarze :)

Jeśli tak się zdarzy, będziemy w stanie już sami finansować dalsze dodruki, a przez to utrzymywać ciągłą sprzedaż Horroru i nieustannie promować region.

Chcielibyśmy, by książka była dostępna ogólnopolsko - dlatego bardzo, Bardzo, BARDZO liczymy na Twoją pomoc!



Jeśli zbierzemy wyższą kwotę i będziemy mogli rozpocząć ogólnopolską dystrybucję, odbierzemy to jako jednoznaczny ZNAK, że chcesz więcej Horroru! Wtedy natychmiast rozpoczniemy pracę nad trzecim i ostatnim już tomem "Horroru na Roztoczu"! 

A to oznacza:
* Jeszcze lepszą promocję Roztocza!
* Kolejną szansę dla wszystkich piszących i rysujących, aby pojawili się w zbiorze jako współautorzy!
* Oraz inne zdarzenia, które pojawią się po drodze, a na laurach nie poprzestajemy!

Co robimy w ramach promowania "Horroru na Roztoczu" i literatury grozy?
Staramy się być cały czas widzialni w mediach - dzięki czemu promujemy naszą książkę, ale nie tylko. O nas w mediach NASZA STRONAGOOGLE

Dajemy także jasny sygnał wszystkim młodym i starszym czytelnikom, że MOŻNA. W wypadku "Horroru na Roztoczu" zaczęło się przecież od pomysłu, który zaczęliśmy realizować bez gwarancji sukcesu, poświęcając własne środki i czas. 

Nie ukrywamy też, jak to zrobiliśmy i robimy nadal. W konsekwencji czego jeździmy na spotkania autorskie wszędzie tam, gdzie tylko chcą nas oglądać. Gdzie już byliśmy i będziemy.

Zaczęliśmy także aktywnie działać na rzecz młodzieży, która chce pisać horrory poprzez organizowane razem ze szkołami i bibliotekami Warsztaty z Horrorem na Roztoczu.

Ale to nie koniec! Robimy więcej i idziemy dalej, dlatego w ramach nagród proponujemy spotkanie z autorami i inicjatorem projektu, dostarczenie osobiście książki, a także inne formy interakcji. Dzięki temu umożliwiamy poznanie od podszewki tematów tworzenia, pisania, promowania i organizowania.

Nie zamykamy się w czterech ścianach. Skoro my możemy zrealizować "Horror na Roztoczu", Ty także możesz zrobić coś wspaniałego.
Oczywiście dobrym pierwszym krokiem będzie wsparcie naszego projektu :) Za co z góry dziękujemy!

Na jakim etapie jest projekt "Horror na Roztoczu 2: Insomnia"?
Aktualnie mamy już ukończone 90% opowiadań oraz jakieś 70% ilustracji. Pracujemy jeszcze nad okładką, a teksty będą wymagały redakcji i korekty. Poza tym pozostanie nam jeszcze skład i wydruk.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na spotkanie inaugurujące akcję na Polak Potrafi już 28 stycznia do Zamościa!

Kiedy będą realizowane nagrody?

Książka będzie gotowa w okolicach maja 2015 lub wcześniej. Wtedy rozpoczniemy realizację zamówionych nagród wysyłkowych. Spotkania przy pizzy i dostarczenia osobiste, a także tworzenie dodatkowego opowiadania będziemy ustalać indywidualnie z każdym, kto w ten sposób wsparł nasz projekt. Ważność tych nagród będzie nie dłuższa niż 4 miesiąca od dnia zakończenia projektu. 

Co jeszcze jest wspaniałego w tym projekcie?

1. Sama koncepcja jest bardzo ciekawa i mimo tego, że dla niektórych może brzmieć jak tani chwyt marketingowy (zbiór opowiadań grozy inspirowanych snami), jest oparta na rzeczywistych snach inicjatora Łukasza Kiełbasy. Może wydaje się to trochę nierealne, ale w literaturze bardzo wielu twórców inspiruje się snami.

Większość dzieł H.P.Lovecrafta powstało na podstawie jego koszmarów. Podobnie były tworzone liczne dzieła Stephena Kinga i innych autorów - setek czy nawet tysięcy artystów malarzy, grafików, rzeźbiarzy, projektantów, wynalazców itd.
Czy w tym kontekście wciąż jest to nierealne?

2. Otrzymujesz 15 przerażających opowiadań grozy, których akcja związana jest z Roztoczem. Dla jednych to znajomy region, dla innych zupełnie obca kraina Polski. Dla każdego, miejmy nadzieję, po przeczytaniu książki – miejsce warte odwiedzenia i przeżycia koszmaru.
Bo u nas Koszmary są na porządku dziennym ;)

3. Kolejną ze wspaniałych rzeczy w tym projekcie jest fakt, że wspólnie promujemy polską literaturę grozy oraz młodych artystów. Bez względu na to, czy uda nam się stworzyć wielkie dzieło, czy może tylko kolejną ciekawą książkę z dreszczykiem. To ocenią nasi czytelnicy.

Wierzymy, że jesteś już przekonany, że "Horror na Roztoczu 2: Insomnia" to projekt wart Twojej uwagii i poświęcenia kilku chwil. Pomóż nam zrealizować marzenie o tym, by nasz region stał się Polską Stolicą Grozy! Już teraz jesteśmy Ci wdzięczni za wsparcie naszej inicjatywy. 

Więcej informacji o projekcie oraz kontakt do nas znajdziesz na stronie:
www.horrornaroztoczu.pl
Oraz na naszym facebooku
https://www.facebook.com/horrornaroztoczu

Kim są autorzy?

Dagmara Adwentowska - Redaktorka, dziennikarka i korektorka. Współpracuje z prasą lokalną, naukową, popularnonaukową i kobiecą. Związana z internetowym czasopismem dla fanów grozy – Magazynem Histeria. Debiutowała bajką dla dzieci o kocie – bo każdy, kto bierze się za tworzenie fantastyki, musi prędzej czy później stworzyć coś o kotach. Po tym kamieniu milowym, zaliczonym na samym wstępie, dziarsko ruszyła na poszukiwanie zieleńszych i mniej zdeptanych pastwisk. Jej opowiadania można znaleźć w: antologii „Teorie spisków”, wyd. Craiis, 2013, antologii „Ostatnia karczma”, wyd. Książkożerca, 2014, antologii „Fantazje zielonogórskie IV”, wyd. Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra, 2014, Szortalu,- informatorze konwentowym Elgacon 2014, Płocki Klub Fantastyki.

 

Sylwia Błach – rocznik 1991. W 2014 roku ukończyła informatykę na Politechnice Poznańskiej z tytułem inżyniera, aktualnie kształci się na drugim stopniu. Zadebiutowała zbiorem opowiadań „Strach” w 2010 roku. W 2012 wydała pierwszą powieść „Bo śmierć to dopiero początek”. Jej opowiadania pojawiały się w takich antologiach jak: „Gorefikacje” (2013), „Zombiefilia” (2013), „Księga wampirów” (2014), „Gorefikacje II. Tom pierwszy” (2014), „Toystories” (2014), „Oblicza grozy” (2014). Publikowała także w zinach: „Magazyn Histeria”, „Qfant”, „Lost&Found Mega*Zine”, „Szortal. Na wynos. Wydanie specjalne”, „Szortal. Na wynos”; czasopismach: „Coś na progu”, „Horror masakra”; portalach: Niedobre Literki, Szortal.com Autorka dwóch blogów: sylwiablach.blogspot.com – na którym dzieli się swoją twórczością i przemyśleniami oraz vamppiv.blogspot.com – na którym prezentuje swój styl. Przynależy do Mensa Polska. Zawodowo związana z Fundacja Jedyna Taka i Butterfly Agency Models. Ambasadorka gotyckiej marki Queen of Darkness. Aktualnie pracuje nad drugą powieścią.

Autor zdjęcia: Daria Śliwińska

 

Piotr Borowiec - Studiował prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim, na co dzień pracuje w firmie konsultingowej. Ojciec Alicji i Julii, fan klasycznej literatury grozy i muzyki rockowej. Jest stałym współpracownikiem bloga Okiem na Horror, na którym, w 2014 roku w konkursie Horror na Debiut, jego opowiadanie "Czwarte użycie noża" zajęło II miejsce. Swoje teksty publikował w magazynach Krypta, Histeria, Brama Grabarz Polski oraz na Szortalu. W styczniu 2015 roku nakładem wydawnictwa GMORK ukazał się jego debiutancki zbiór opowiadań „Wszystkie białe damy”.

 

Piotr Ferens - Wrocławianin, rocznik 1973. Człowiek (zbyt) wielu zainteresowań. Miłośnik komputerów i gier planszowych. Kocha podróże w dowolnym kierunku, książki, magię oraz duże, ciężkie motocykle i bujanie w przestworzach na motolotni. Pianista amator i kompozytor, klawiszowiec w zespole Curtain Falls. Autor wielu  opowiadań,  piszący  od  lat  młodzieńczych,  bo pisanie to podróż, w którą nie sposób nie wyruszać każdego dnia. Autor powieści "Na Krańcach Luster". Obecnie pracuje nad kolejną powieścią „Za Kurtyną Świata”. 

FanPage powieści „Na Krańcach Luster”
Film promujący powieść

 

Artur Jastrzębowski - Pochodzę z Warmii, jednak przez połowę mojego dwudziestoośmioletniego życia mieszkałem na mazowieckiej wsi. Ukończyłem studia magisterskie administracyjne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Podczas nauki na uczelni wyższej przełożyłem zainteresowanie literaturą grozy na praktykę i zacząłem przelewać swoje pomysły na papier. Piszę głównie krótkie formy tekstowe, z których część publikuję na portalach pisarskich. Obecnie mieszkam wraz z żoną w Niemczech, gdzie pracuję i przygotowuję materiał pod zbiór opowiadań grozy, który w niedalekiej przyszłości zamierzam wydać.

 

Asia Jedlińska (nasza ilustratorka) - Rocznik 88, ukończyłam licencjackie studia z Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, a aktualnie przygotowuję się do dyplomu licencjackiego z grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Interesuję się wieloma formami sztuki, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Zajmuję się rysunkiem, grafiką, fotografią, animacją rysunkową oraz buduję właśnie lalkę brzuchomówcy i aparat wielkoformatowy. Swoje prace poświęcam tematom grozy lub melancholii. Moje postacie przeważnie tworzę na kształt formy lalek. Ma to dla mnie szerokie znaczenie symboliczne oraz wizualne.

Moje prace można oglądać na wielu polskich i zagranicznych portalach artystycznych. Można mnie znaleźć przez imię i nazwisko lub pod nazwą Fabryka Baniek. Tak też nazwałam swoje facebookowe portfolio, gdzie poza gotowymi pracami publikuję i piszę o różnych etapach tworzenia moich projektów. Od niedawna wykonuję ilustracje do okładek książek grozy. Moje ilustracje można zobaczyć na okładkach serii książek Piotra Kulpy „Pan na Wisiołach”, a już niebawem do księgarni trafią książki z moimi okładkami: „Balsamiarka” Izabeli Kawczyńskiej oraz „Człowiek z sową” Roberta Nowakowskiego. Moje prace wraz z wywiadem można aktualnie zobaczyć w pierwszym numerze nowego czasopisma ASF International Fine Art Photography. Publikacje miałam także w internetowym czasopiśmie Found&Lost, Grabarz Polski oraz na stronie Dark Beauty Magazine. Pomagam także graficznie przy projekcie niezależnego polskiego serialu o wampirach "Paganarium"

 

Renata Kiszczak - Jestem dziennikarzem, redaktorem.  Przez wiele lat byłam związana z wydawnictwem Świat Książki i Klubem dla Ciebie. Obecnie mam swoją firmę usług wydawniczych Oficyna Dobra Książka. Piszę  drobne formy literackie, pracuję nad większymi. Na zamówienie i z potrzeby serca. Pisanie jest dla mnie jak powietrze, tak bardzo potrzebne i tak bardzo oczywiste.

 

Marta Krajewska - Nie umie mieszkać w mieście. Zostałaby delikatnym, eterycznym dzieckiem natury, ale niestety nie jest ani delikatna, ani eteryczna. Poza tym wie, że bieganie po rosie grozi katarem i ranami stóp, a po każdym romantycznym spacerze trzeba się porządnie oglądnąć na okoliczność kleszczy. Lubiła zwiedzać polskie zamki, aż do momentu, gdy odkryła coś znacznie lepszego – rekonstrukcję historyczną. Zakochała się w kulturze, wierzeniach i obyczajach wczesnych Słowian. Nową miłość pożeniła ze starą – pisaniem. Tak zaczęły powstawać teksty zainspirowane światem, w istnienie którego wierzyli nasi przodkowie. Jeden z nich można było przeczytać w październikowym numerze Nowej Fantastyki. Uważa, że najlepiej pisze się o tym, co się dobrze zna, dlatego każdy tekst, który spływa z jej palców posiada elementy autobiograficzne. Od 2013 publikuje na portalu fantastyka.pl jako krajemar. Dopiero w tym roku udało się jej zaistnieć na papierze: Antologia „Toystories” wydawnictwa Morpho, Opowiadanie „Daję życie, biorę śmierć” – Nowa Fantastyka 10/2014

 

Leszek Siemiński - Aktualnie student Uniwersytetu Warszawskiego. Uczy się pisać od pięciu lat i stara się spróbować sił w każdym gatunku. Był grafomanem, dziennikarzem i copywriterem. Specjalizuje się w fantastyce. Pisze głównie opowiadania z dużą domieszką absurdalnego humoru. Przejawia szczególną słabość do czarnej herbaty i muzyki filmowej. To jego pierwsze podejście do literatury grozy. Ma na koncie cztery wydane utwory: opowiadanie SF „Kwestia kłusownictwa” (dostępne w pokonkursowym e-zinie „Strzeż się potwora” na stronie wydawnictwa Almaz), opowiadanie fantasy „Herbatka” (otrzymało nagrodę specjalną w konkursie Horyzonty Wyobraźni 2011; dostępne w pokonkursowym e-zinie „Otuleni Wyobraźnią” portalu Qfant), szort SF „Astrokracja” (zajęło pierwsze miejsce w konkursie Nadszaniec Fantastyki 2012, dostępne w Internecie oraz wydrukowane w gazecie studenckiej „Skafander”), oraz  opowiadanie SF „Bioparadoks” (wydane w antologii „Dziedzictwo Gwiazd”). W sieci można też znaleźć jego fanfiction.

 

Juliusz Wojciechowicz - Rocznik '77 od urodzenia związany z miastem Lublin. Prozaik, beletrystyk ukierunkowany gatunkowo na szeroko pojętą fantastykę; często literaturę grozy i obyczajową groteskę. Współautor książek: ”Człowiekiem jestem” (Morpho 2013), „Toystories” (Morpho 2014), „Księga wampirów” (Studio Truso 2014), „Pokłosie” (Gmork 2015), „City 3” (Forma 2015), „Bizarro dla zaawansowanych” (Niedobre Literki 2015), „Horror na Roztoczu 2” (Alter Manes 2015). Opowiadania autora można znaleźć również na kilku literackich portalach internetowych m.in.: Niedobre Literki, Ex Fabula, Szortal oraz w e-zinach i czasopismach m.in.: Via Appia, Horror Masakra, Szortal na Wynos.

 

Marek Zychla - Od siedmiu pulchniutkich lat mieszkam w Irlandii, gdzie zajmuję się księgowością w niewielkim domu kultury – otoczony artystami wszelakiej maści (z mniej lub bardziej mi znanych zakątków świata). Ukończyłem studia na Wydziale Biologii poznańskiego uniwersytetu, jednak na tym zakończyła się moja przygoda z lasami Wielkopolski. Pożegnaliśmy się zapachem grzybów. Piszę od święta i w weekendy – z niesłabnącą miłością do literatury. Stukam w klawiaturę zawsze w otoczeniu dwóch hałaśliwych brzdąców i kochającej żony. Kibicuję drużynie piłkarskiej z Liverpoolu, słucham muzyki z poprzedniego stulecia, a czytam najchętniej arcydzieła Stephena Kinga, Clive’a Barkera, China Mieville’a i Terry’ego Pratchetta. Z rodzimych (współczesnych) pisarzy „fantastycznych” największym szacunkiem darzę Annę Kańtoch, Łukaszów: Orbitowskiego i Malinowskiego, oraz Cezarego Zbierzchowskiego – ich powieści trafiają na najwyższe półki mojego serca.

Opowiadania autora można znaleźć w: „Transgeniczna mandarynka”; wyd. Morpho, „Człowiekiem jestem”; wyd. Morpho, „Teorie spisków”; wyd. Craiis, „Toystories”; wyd. Morpho, „Horror na Roztoczu”; wyd. Alter Manes, magazyn „Histeria”, nr 2, “Szortal Fiction 2”; wyd. Solaris 

oraz w nadchodzących publikacjach: „Pokłosie”, wyd. Gmork, -- marzec 2015 , „Horror na Roztoczu 2”, wyd. Alter Manes. – 2015 

 

Łukasz Kiełbasa - Twórca i autor, medium zakazanej wiedzy spoza granicy snów, filozof i przedsiębiorca. Pasjonat wszelkich form sztuki. Począwszy od literatury czy komiksu, poprzez muzykę na animacjach komputerowych i produkcji filmów kończąc. Wielbiciel zmian, samokształcenia, rozwoju osobistego oraz przekraczania nieprzekraczalnych granic. Ojciec i mąż, poszukujący wciąż nowych wyzwań. Uważa, że każdy, kto teraz jest wielki, kiedyś był mały. Inspiracje czerpie głównie ze snów. Można by rzec, że śni koszmary zawodowo.

Inicjator i współautor publikacji "Horror na Roztoczu" (www.horrornaroztoczu.pl) oraz "Horror na Roztoczu 2", w których wszystkie opowiadania są inspirowane jego snami. Autor publikacji "Rozgrywka desperata" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli. Twórca i prowadzący kurs "Warsztaty z Horrorem na Roztoczu - czyli Grupowe Tworzenie Opowieści Grozy".

 

Media o Twoim projekcie:

Horror jaki na Roztoczu się jeszcze (nie) śnił!

roztocze.net | 2015-02-02

Z Łukaszem Kiełbasą inicjatorem projektu „Horror na Roztoczu” – książki grozy, która w tym roku doczeka się drugiego tomu. O książce, kasie i … obgryzaniu paznokci rozmawia Oliwia Bojar

Horror na Roztoczu powraca!

zamosc.naszemiasto.pl | 2015-02-02

„Horror na Roztoczu 2: Insomnia” - pot takim tytułem pojawi się druga część nietypowej powieści grozy, która powstaje na bazie koszmarnych snów jej pomysłodawcy. Projekt jest współfinansowany przez internautów na platformie polakpotrafi.pl i to właśnie od nich zależy jak wiele książek pojawi się na rynku. Za wsparcie autorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody!

Nie śpimy spokojnie na Roztoczu! Wszystko przez Horror

zyciezamoscia.pl | 2015-02-01

Tylko do 12 marca trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu 2: Insomnia”. To druga część projektu, który zdołał już zmrozić krew w żyłach niejednemu mieszkańcowi Roztocza.

Pisarze z całego kraju piszą o Roztoczu! Horror o Roztoczu...

lubiehrubie.pl | 2015-01-30

Tylko do 12 marca trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu 2: Insomnia”. To druga część projektu, który zdołał już zmrozić krew w żyłach nie jednemu mieszkańcowi Roztocza.

Roztocze tylko dla ludzi o mocnych nerwach

bestiariusz.pl | 2015-01-30

Tylko do 12 marca trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu 2: Insomnia”. To druga część projektu, który zdołał już zmrozić krew w żyłach niejednemu mieszkańcowi Roztocza.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 16:04