Pomóżcie mi w sfinansowaniu wyjazdu na Mistrzostwa Świata IRONMAN na Hawajach!

Zobacz projekt
Wyzwanie Swissman-a polskie indiegogo

Wyzwanie Swissman-a

Wroclaw, Poland

Moim celem jest rywalizacja w najtrudniejszym Triathlonie na Świecie. Startuje tam, aby być najwyżej uplasowanym Polakiem oraz pierwszym w historii, który ukończy ten dystans w limicie czasu.

28% Postęp

1983 PLN z 7000 PLN

Święty dym ciekawe pomysły

Święty dym

Polska

Pierwszy film dokumentalny o kulturze palenia cygar w Polsce!

20% Postęp

2446 PLN z 12000 PLN

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca! finansowanie społecznościowe

Przez Watykan do Sparty - 'Biegacz z Żelaza' wraca!

Warszawa

Jako pierwszy człowiek w historii, OBIEGŁ kulę ziemską w intencji pokoju na świecie. Po swoim ostatnim biegu obiecał żonie, że kończy z bieganiem. Polski Forrest Gump nie wytrwał jednak długo w swojej obietnicy...

103% Postęp

29945 PLN z 29000 PLN

Start w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym 2018 polskie indiegogo

Start w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym 2018

Nowy Sącz

Do tej pory wygrana w wyścigach rangi wojewódzkiej. Czas podnieść poprzeczkę wyżej - stanąć na najwyższym podium Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym 2018!

20% Postęp

2094 PLN z 10000 PLN

Sergiusz Sobczyk IRONMAN 70.3 WORLD CHAMPIONSHIP polski kickstarter

Sergiusz Sobczyk IRONMAN 70.3 WORLD CHAMPIONSHIP

Izabelin C, Polska

Triathlonowe Mistrzostwa Świata na dystansie 1/2 IRONMANA w Australii to najbardziej prestiżowe zawody na tym dystansie. Jest to cel, o którym marzy tysiące zawodników na całym świecie.

117% Postęp

11785 PLN z 10000 PLN

TRIATHLON Mistrzostwa Świata 2016 finansowanie społecznościowe

TRIATHLON Mistrzostwa Świata 2016

Lublin, Polska

Triathlon to piękna i wymagająca dyscyplina sportu. Bądź częścią projektu, który pozwoli wziąć udział w Mistrzostwach Świata w triathlonie.

109% Postęp

12536 PLN z 11500 PLN

Paulina jedzie na Mistrzostwa Świata ciekawe pomysły

Paulina jedzie na Mistrzostwa Świata

Gdańsk, Polska

Zdobyłam kwalifikacje na MŚ w Triathlonie, które odbędą się w Australii. Chcę jechać tam by walczyć o medal w swojej kategorii wiekowej. Wesprzyj mnie - razem możemy zdobyć mistrzostwo Świata w Australii.

155% Postęp

23344 PLN z 15000 PLN

Pomóż Janikowi wystąpić na Mistrzostwach Świata Ironman crowdfunding

Pomóż Janikowi wystąpić na Mistrzostwach Świata Ironman

Warszawa, Polska

Zrobiłem to!! Zakwalifikowałem się na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach. Już wkrótce....08.10.2016 przepłynę 3,8 km, przejadę rowerem 180 km i na deser przebiegnę maraton, czyli 42,2 km. Ja jestem gotowy !!! A Wy? Pomożecie?!