Polak Potrafi!
38 tys.

Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?

Anna Poznańska, Radzionków, Śląskie  
To pierwsza edukacyjna książka o zepsutych zębach w Polsce! Niemała książka o wielkim problemie Polaków. Książka przeznaczona dla dzieci od lat 2 do 100+. W zabawny sposób zawstydza dorosłych, w śmieszny sposób przestrasza i uczy.

139%

Postęp

18916 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Przemoc w grach - cykl reportaży

zGRAnarodzina, Warszawa  
Czy ty też masz już dosyć tego, jak media masowe traktują temat gier wideo? Pora na obiektywny reportaż z prawdziwego zdarzenia!

30%

Postęp

2439 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Pieskomandos

Pieskomandos, Warszawa  
Pieskomandos to film o pasji i niezwykłej przyjaźni, opowiedziany z perspektywy Eto - psa biegającego arcytrudne maratony. Dzięki temu film będzie nie tylko pierwszym dokumentem tego typu, ale i doskonałą komedią!

47%

Postęp

8529 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Teledysk Roberta Kasprzyckiego - piosenka Rozmarynowa

Robert Kasprzycki, Kraków  
Zbieramy fundusze na realizację profesjonalnego teledysku do piosenki Rozmarynowa Roberta Kasprzyckiego - wybranej przez fanów jako typ na kolejny singiel z płyty CZTERY , jest bardzo filmowa i marzy nam się do niej wideoklip.

68%

Postęp

4137 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Poznańska Manifa 2015

Stowarzyszenie Kobiet Konsola, Poznań  
8 marca, jak co roku, w Poznaniu odbędzie się Manifa. Tym razem podejmujemy temat alimentów, a przede wszystkim ich niepłacenia oraz nieskutecznej polityki rozwiązywania tej kwestii. Pomóż nam zorganizować ją jak najlepiej!

103%

Postęp

1556 zł

Mamy już

50 min.

Do końca

Ogólnopolski Przegląd Kabaretów Amatorskich...

Kabaret Porażeni, Szubin  
KORKI 2015 - ogólnopolski przegląd kabaretów amatorskich

5%

Postęp

314 zł

Mamy już

2 h

Do końca

Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne 'Zwierciadła'

Zwierciadła, Bydgoszcz  
VLO organizuje IV edycję Kujawsko-Pomorskich Spotkań Teatralnych Zwierciadła. Festiwal ma charakter konkursów, warsztatów, wykładów, koncertów, spektakli i spotkań integracyjnych. Tworzymy ogólnopolską sieć Spotkajmy się...

122%

Postęp

611 zł

Mamy już

2 h

Do końca

Nowy Innowacyjny system prowadzenia aukcji internetowej

Tomek1712, Wrocław  
Na aukcje-wakacje.pl będzie dobra zabawa. Aukcje-wakacje.pl to pierwszy i jedyny w Polsce już w części rozwijany projekt niezależnego serwisu internetowego prowadzącego prawdziwe aukcje wakacji

0%

Postęp

110 zł

Mamy już

2 h

Do końca

Trans*Festiwal: transpłciowość i różnorodność płciowa

Fundacja_Kultura_dla_Tolerancji, Kraków  
Fundacja Kultura dla Tolerancji ma przyjemność zaprosić do współtworzenia Trans*Festiwalu – pierwszego tak dużego wydarzenia w Krakowie w całości poświęconego tematyce transpłciowości i różnorodności płciowej.

0%

Postęp

50 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Otwórz z nami Sezony Bistro Cafe!

Sezony Bistro Cafe, Kraków  
60 młodych ludzi z Krakowa wspólnymi siłami tworzy od zera coś naprawdę dużego – nowy punkt na kulinarnej mapie Krakowa – Sezony Bistro Cafe. Jeśli pomożesz to na pewno im się to uda!

7%

Postęp

535 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

POLOWANIE. główna odsłona

projekt POLOWANIE., Kraków  
Kim jest myśliwy XXI wieku? Dawniej-walczył o byt. Dziś-? Tworzymy wystawę artystyczno-dokumentalną. Ekspozycję wzbogacą panele dyskusyjne, pokazy filmów, warsztaty. Pomóż w stworzeniu prawdziwego obrazu współczesnego łowiectwa!

4%

Postęp

150 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Ratujemy białostocki neon ŻONKIL / kwiatek ma zaświecić

Neony Białegostoku, Białystok  
Oddolna akcja społeczna, której celem jest odrestaurowanie pięknego zabytkowego neonu ŻONKIL, który znajduje się w samym centrum Białegostoku. Zróbmy to rach-ciach. Wspólnie odpalmy ślicznego ŻONKILA na WIOSNĘ :)

44%

Postęp

3543 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Art on Vinyl

Marcin Grausch, Poznań  
Wesprzyj unikatowy projekt artystyczny - podobizny 45 najbardziej utalentowanych i wpływowych muzyków wszech czasów namalowane na płytach winylowych.

120%

Postęp

3247 zł

Mamy już

Udany!

Status

GRAWITACJA: Wydanie debiutanckiej płyty

GRAWITACJA, Wodzisław Śląski  
Naszym marzeniem jest wydanie debiutanckiej płyty. Postanowiliśmy sprawdzić czy platforma Polak Potrafi jest dobrym pomysłem na zebranie potrzebnych środków na zrealizowanie naszych muzycznych planów. Liczymy na Wasze wsparcie!

131%

Postęp

7887 zł

Mamy już

Udany!

Status

Lodz Solar Team

Lodz Solar Team, Łódź  
Pierwsi w historii Polski, a także tej części Europy chcemy zbudować bolid napędzany energią słoneczną i przejechać 3000km po australijskich drogach. Łódzcy studenci Lodz Solar Team. Pomóżcie nam a razem pokażemy że Polak Potrafi!

167%

Postęp

16718 zł

Mamy już

Udany!

Status

Projekt Himalaje

SewerynFalkowski, Strzyżyno  
Jako pierwszy człowiek na świecie podejmuję samotną próbę przejścia przez Himalaje i Karakorum. Do pokonania mam 3500 Kilometrów. Przejdę przez Nepal, Indie, Pakistan.

122%

Postęp

3068 zł

Mamy już

Udany!

Status