Quantcast
Polak Potrafi!
47 tys.

TELEDYSK | Weather Conditions - Makes Sense

Weather Conditions, Warszawa, Polska  
Nazywamy się Weather Conditions. Naszym marzeniem jest stworzenie teledysku do utworu „Makes Sense” z naszej debiutanckiej płyty. Chcielibyśmy poprzez ten wideoklip móc jeszcze pełniej ukazać klimat i genezę naszej muzyki.

55%

Postęp

1390 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

PIELGRZYM - 4000 km pieszo

Pawel Jozwiak-Rodan, Łódź, Poland  
4000 km pieszo na Wschód - tyle chce przejść bohater tego filmu. Opowieść o byłym przemytniku, pracowniku korporacji i więźniu, który postanowił zerwać ze swoim życiem i pielgrzymować po świecie. Wesprzyj nas w wydaniu tego filmu!

103%

Postęp

5155 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

MUSIC EVERYWHERE

Chór Music Everywhere, Gdańsk, Poland  
Następny przystanek-Hiszpania! Chór Music Everywhere to grupa przyjaciół,których łączy miłość do współczesnej chóralistyki. Po wielu sukcesach w Polsce podnosimy poprzeczkę. Niech nasza muzyka będzie wszędzie. Music Everywhere!

52%

Postęp

10551 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Cisza Jak Ta, Cała Polska  
Piosenki magiczne. Raz zasłyszane na zawsze pozostające w serduchu. Szerzej nieznane, zapomniane przez Autorów, nieśpiewane. Chcemy wyjąć je ze starej szuflady zapomnienia i przywrócić radość wspólnego ich śpiewania. Pomożecie...?

83%

Postęp

19965 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Lamokrady - gra karciana

Lamokrady, Kraków  
Lamokrady to prosta i dynamiczna gra karciana dla 2 do 6 osób. Kim jesteś? Jesteś Hodowcą! Wciel się w opiekuna Lam, Alpak i Gwanako – dobieraj zwierzęta według wspólnych cech i zaganiaj w stadka by zgarniać punkty!

34%

Postęp

10345 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

VegeTable - hydroponiczny ogródek w Twoim domu.

Łukasz Jakubowski, Izdebnik, Polska  
Nie musicie mieć swojego „kawałka ziemi”, by mieć dostęp do świeżych i zdrowych warzyw przez cały rok. Wystarczą chęci i odrobina nowych technologii. Vegetable to urządzenie do hydroponicznej uprawy ziół, sałat, czy nawet warzyw!

106%

Postęp

10669 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

NARODOWA ZBIÓRKA NA LALKĘ JAROSŁAWA

Klaudia Jachira, Wrocław, Polska  
Zapraszam do wsparcia wielkiej akcji: Narodowej zbiórki na lalkę prezesa Jarosława. Dzięki Waszej dotacji już niedługo będziecie mogli spotykać się z Prezesem na jego cotygodniowych konferencjach prasowych!

101%

Postęp

5589 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

W cztery pory roku przez Skandynawię

Grzegorz Dzik, Norwegia  
Samotne przejście Półwyspu Skandynawskiego - 5000 kilometrów w 4 pory roku czyli około 10 miesięcy. Celem projektu jest stworzenie filmu z wyprawy, wraz z ekipą filmową i pokazanie najpiękniejszych dzikich miejsc Skandynawii.

9%

Postęp

3086 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

PERŁA BAROKU 2016

Anna Szarek, Kobyłka  
Perła Baroku - Festiwal znakomitych artystów. Grywają tu m.in. zdobywcy GRAMMY i zwycięzcy najważniejszych konkursów świata. Dotąd koncerty odwiedziło ponad 35 tys osób. Ale nie sprzedajemy biletów. Stwórz z nami edycję 2016.

33%

Postęp

2708 zł

Mamy już

29 h

Do końca

Młodzi żeglarze w natarciu

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek, Barlinek  
Być żeglarzem! - To marzenie niejednego dziecka. Młodych adeptów żeglarstwa przybywa w naszym Klubie z roku na rok. Aż miło patrzeć! Pomóż nam zrealizować ich marzenia, rozwijać ich pasję. Potrzebują kolejnej żaglówki - cadeta!

102%

Postęp

4116 zł

Mamy już

40 h

Do końca

Gangsters of Freeride FunJam Tomaszowice vol.3

Mateusz Legan, Tomaszowice k.Krakowa  
Rowery, Gigantyczne hopy, Tricki nie z tej ziemi!? Pomóż nam stworzyć Pierwsze takie miejsce w Polsce gdzie to wszystko będzie możliwe, pomóż Polskiej scenie MTB dogonić światową czołówke!

103%

Postęp

3716 zł

Mamy już

41 h

Do końca

Żagle na granicy lodu

Piotr Puk, Rybnik, Polska  
14 niezapomnianych dni w lodach Spitsbergenu, do przepłynięcia blisko 1000 mil morskich na 14 metrowym jachcie, spotkania z polarnikami w polskich stacjach badawczych, widoki zapierające dech w piersiach i zimno.

65%

Postęp

7226 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Odkrywaj z nami Świat

jacektrenkner, Tolkmicko, Polska  
Wesprzyj teraz, dołącz później. Odkrywaj z nami Świat. Wspólnie dotrzyjmy tam gdzie inni nie dotarli, zobaczmy i pokażmy to. Niech Polacy znów pokażą innym...

0%

Postęp

85 zł

Mamy już

48 dni

Do końca

Czy pomożesz Pannie Monroe nagrać debiutancki album?

pannamonroeofficial, Rzeszów, Polska  
Z tej strony trójka dwudziestoparolatków, dla których marzenia nie ulegają przedawnieniu. Każdy w życiu chciałby robić to, co kocha - my kochamy grać. Ta płyta ma być pierwszym krokiem w tym kierunku. Pomożecie?

2%

Postęp

125 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Mistrzostwa Polski Bolidów

Fundacja Instytut Mikromakro, Warszawa, Polska  
Mistrzostwa Polski Bolidów będą pochwałą ludzkiej kreatywności i ambicji, a zarazem okazją by poczuć sportowe emocje na najwyższym poziomie. Przyłącz się - wsłuchaj w melodię silników - daj się ponieść!

1%

Postęp

200 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

KULTURALNE MOSTY

Fundacja Plac Teatralny, Warszawa, Sankt Petersburg  
Projekt Kulturalne Mosty jest prezentacją polskiej i rosyjskiej dramaturgii, która będąc przetłumaczoną, nie była prezentowana jeszcze na scenach Polski i Rosji. Biorą w nim udział najlepsi artyści dramatu i teatru z obu krajów.

4%

Postęp

600 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

GROSZE NA 'PROSZĘ': pierwszy teledysk Smutnych Piosenek

Paulina Ferno Frąckowiak, Poznań, Poland  
Smutne Piosenki nagrały pierwszy singiel, pt. Proszę. Pod jego wpływem ludzie płaczą, drętwieją, wpadają w depresję i/lub zachwyt. Mamy już plan, jak nakręcić do tej piosenki godny jej teledysk! Jedyne, czego nie mamy, to kasa.

100%

Postęp

2505 zł

Mamy już

Udany!

Status

Pierwszy Międzynarodowy Mecz Roller Derby w Polsce!

BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań, Poznań, Polska  
Zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w Polsce! AMERICAN DREAM czyli Pierwszy Międzynarodowy Mecz Roller Derby w Polsce, koncerty oraz jedzenie uliczne! Wszstko w jednym miejscu! 28.05.2016, Poznań - musisz tam być!

101%

Postęp

3545 zł

Mamy już

Udany!

Status

Uczymy dzieci w slumsach w Indiach i na Filipinach!

Patrycja Jachna, Warszawa, Poland  
Chcemy wesprzeć edukację dzieci na Filipinach i w Indiach, które mają bardzo trudny dostęp do nauki! Będziemy prowadziły zajęcia edukacyjne i animacyjne dla dzieci w slumsach, żeby wyrównywać ich braki edukacyjne.

100%

Postęp

8002 zł

Mamy już

Udany!

Status

Wydanie książki - 'Mężczyźni z różowym trójkątem'

Ośrodek KARTA, Warszawa, Polska  
Homoseksualiści - prześladowani w Niemczech do lat 70., mordowani w obozach nazistowskich tylko ze względu na swoją orientację seksualną. Pierwsza w Polsce osobista relacja homoseksualisty - więźnia obozów koncentracyjnych.

127%

Postęp

7670 zł

Mamy już

Udany!

Status