Polak Potrafi!
45 tys.

Sięgnij gwiazd z Karolem Wójcickim

Karol Wójcicki, Warsaw, Poland  
Pomóż Karolowi Wójcickiemu, najlepszemu popularyzatorowi nauki w 2015 roku, kontynuować pionierski projekt 'Z głową w gwiazdach LIVE' - transmisji NA ŻYWO najciekawszych zjawisk astronomicznych w internecie.

218%

Postęp

24056 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Teledysk do utworu 'SCREAM MY NAME'

Les Farooosh, Koszalin, Poland  
Pomóż zebrać fundusze na teledysk Scream My Name, autorstwa Lady Extasy - solowego projektu szalonego basisty z zespołu Raggafaya! Klip nawiązywać będzie klimatem do lat 80. i promować będzie debiutancką płytę.

54%

Postęp

1960 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

KOLOROWE MYŚLENIE NA SWOIM TERENIE

akprojektone, Zielona Góra, Polska  
Projekt na dowód tego, że każdy przeciętny mieszkaniec swojego miasta może zmienić coś w swoim otoczeniu. Nieważne czy wieś czy miasto! Liczą się chęci. Tym projektem chcemy Wam pokazać, że to nie takie trudne.

88%

Postęp

1459 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Tworzymy pierwszy singletrack SULIWOODS w Masywie Ślęży

Stowarzyszenie Rozwoju Masywu Ślęży, Polska, Dolny Śląśk, Sulistrowiczki  
Naszym celem jest stworzenie systemu ścieżek typu singletrack w Masywie Ślęży. Wszystkie ścieżki będą dobrze oznaczone, ogólnodostępne i nieodpłatne do użytkowania dla każdego!

224%

Postęp

42572 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

100 zegarów dla szachistów -arcymistrzowie dla amatorów

Jacek Haja, Damasławek, Polska  
Pomóż młodym szachistom! Na turnieje w Wapnie przyjeżdżają medaliści Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata. Chcemy grać na nowoczesnym sprzęcie, chcemy wyznaczać standardy! 100 ZEGARÓW w 100% zaspokoi potrzeby sprzętowe PITS!

2%

Postęp

260 zł

Mamy już

47 h

Do końca

Kolekcja Pośmiertnych Portretów

Maciek Jakubski, Wrocław, Poland  
Fantastyka z elementami steampunku i legend z obszaru Karkonoszy? Czy misja nieumarłego czarodzieja, nekromanty, złodziejki, początkującego bohatera i rewolwerowca się powiedzie? To zależy tylko od Ciebie.

12%

Postęp

1733 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Jura w Jaskiniach

Marcin Kłysewicz, Kraków  
Jurajska Kraina - serial poklatkowy z ujęciami z drona promujący Jurę Krakowsko-Częstochowską. Dwa odcinki już są gotowe. Trzeci powstaje. Wy możecie nam pomóc przy realizacji Jury w Jaskiniach! Koniecznie zobaczcie zwiastun.

5%

Postęp

170 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Wydanie książki Oddech Śmierci

Asia B., Wrocław, Polska  
Oddech Śmierci to powieść kryminalna, w której akcja nabiera rozpędu z każdą kolejną stroną, każdym kolejnym przeczytanym zdaniem. Chcesz wiedzieć, kto jest mordercą a kto ofiarą? Wesprzyj debiut literacki i przeczytaj książkę!

5%

Postęp

307 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

SPOŁECZNA KAWIARNIA W BOGUCHWALE

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale, Boguchwała, Polska  
Wspólnie z seniorkami, mamami, młodzieżą i pracownikami MCK w Boguchwale tworzymy oddolnie Społeczną kawiarnię - alternatywne miejsce spotkań w naszym mieście, nienastawione na zysk, tylko na kulturę i integrację społeczną.

0%

Postęp

80 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Łąka w budowie

Łąka Cafe, Kraków, Polska  
Łąka Cafe to miejsce, gdzie panuje tak bardzo zapominana dziś życzliwość. Głównym celem naszego projektu jest zdobycie pieniędzy na przeniesienie jej w nowe, lepsze miejsce. Zebrane pieniądze posłużą nam do remontu lokalu.

1%

Postęp

60 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Polski biegun zimna - Stacja Meteo

Ardo, Czarny Dunajec, Polska  
Wesprzyj łowcę mrozu na ułatwienie dostępu do pomiarów przez internet dla wszystkich i bez opóźnień! Miejsce gdzie panuje mróz w każdym miesiącu, także latem. Po zebraniu kwoty będziemy mogli śledzić bieżącą niską temperaturę!

3%

Postęp

245 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Kot to nie zabawka a czująca istota

Karolina Habetin, Wola Mrokowska, Polska  
Stwórz razem z nami mobilną, kocią szkółkę dla dzieci! Dorzuć się do przyczepy kempingowej, dzięki której będziemy mogli jeździć z naszymi kotami po całej Polsce i kontynuować edukację.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Z Astmą po Koronę Ultramaratonów

Bartłomiej Trela, Rotorua, Nowa Zelandia  
Pokażmy innym, że astma to nie przeszkoda i wspólnie doprowadźmy ten ambitny projekt do końca. Kolejny cel to 100 km ultramaraton Tarawera w Nowej Zelandii. Dzięki Twojej pomocy może to być piąta perła w Koronie Ultramaratonów.

103%

Postęp

9298 zł

Mamy już

Udany!

Status

'Grypula' lekko przeziębiona bajka nie tylko dla dzieci

Piotr Charczuk, Piekary Śląskie, Polska  
Dla maluszka i trochę starszego zucha. Dla córki, syna, wnuczki lub wnuczka, dla starszych co wiecznie młodzi i tych „dorosłych” co zapomnieli być czasem dziećmi. Dla Taty aby czytał więcej czy też Mamy bo czytać lubi.

109%

Postęp

13713 zł

Mamy już

Udany!

Status

Aconcagua 2016 - Nie Przestawaj Marzyć

Szymek, Czechowice-Dziedzice, Polska  
Zdobycie najwyższego szczytu Ameryki Południowej Aconcagua w lutym 2016roku.Po wejściu na Mont Blanc w 2013 roku i Elbrus (2014) będzie to trzeci szczyt w drodze po Koronę Ziemi.

172%

Postęp

4644 zł

Mamy już

Udany!

Status

Rozmowy z Guzikiem

Laura Kozowska, Poznań, Polska  
Rozmowy z Guzikiem to niezwykła książka pokazująca dobro i miłość ...i inspirująca do zmiany ...do zmiany siebie ...i odszukania siebie ...bo zmiany od siebie należy zacząć ... Radosny przekaz myśli 7-latka i jego Mamy ...

100%

Postęp

8052 zł

Mamy już

Udany!

Status