Polak Potrafi!
41 tys.

Alpine Wall Tour 2015

Alpine Wall Tour, Europa - Alpy  
Alpine Wall Tour to projekt zakładający pokonanie trzech dróg wspinaczkowych, należących do najtrudniejszych w Alpach. Jesteśmy jednymi z najlepszych w Europie, ale bez Waszego wsparcia nie damy rady.

85%

Postęp

29111 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Debiutancka płyta Kuby Lecieja pt. ECHO

Kuba Leciej, Krotoszyn  
Przedstawiona akcja - zbiórka pieniędzy - przeznaczona jest na nagranie, zmiksowanie, wyprodukowanie mojej pierwszej solowej płyty. Dziękuję serdecznie za wsparcie :) Kuba Leciej!

67%

Postęp

8745 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

POZYTYWNA DYSCYPLINA - być dobrym i skutecznym rodzicem

pozytywnadyscyplina, Cała Polska  
Dajmy rodzicom PEŁNE SZACUNKU i SKUTECZNE metody wychowawcze! Pomóż nam opublikować książkę o tym: Dlaczego dzieci nie zawsze współpracują? i Jak sprawić by czuły się ważne, chciały współpracować, pozostając w zgodzie ze sobą?

48%

Postęp

9611 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Dobra nasza

Dobra Kawiarnia, Poznań  
Dobra Kawiarnia to miejsce, które tworzymy razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Chcemy podzielić się z wami energią, wiedzą i nakarmić was marzeniami. Tymczasem potrzebujemy waszego wsparcia!

160%

Postęp

16045 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Czakramy Psyche

O-lan, Szczecin  
Skazany na karę śmierci, zapomniany przez czas. A jednak żyje i znów ingeruje w życie osób, które skrzywdził. Widziany tylko przez jedną dziewczynę, rzeczywistością jest czy tylko jej wymysłem? Czy powtórzy się walka z nim?

2%

Postęp

395 zł

Mamy już

16 h

Do końca

Cook in' Japan!

Kacper Skawina, Warszawa  
Kulinarna podróż po Japonii w wykonaniu trójki znajomych. Odkryj razem z nami smaki Kraju Wschodzącego Słońca!

35%

Postęp

3584 zł

Mamy już

17 h

Do końca

d' - solowa płyta

d-prim, Wrocław  
d' - producent i wokalista (IdiotHead / Bipolar Bears / CO.IN.) organizuje fundusze na swoją solową płytę. Lubisz ambitną i eklektyczną muzę oscylującą wokół elektroniki i rocka? WSPOMÓŻ I POWIEDZ O AKCJI INNYM!

105%

Postęp

5186 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Przewodnik filmowy po województwie łódzkim

regio,  
Wesprzyj wydanie przewodnika, który pokazuje świat oczami filmowców, zachęca do uważnego oglądania filmów i sięgania po ambitne polskie kino, inspiruje do odbywania podróży po województwie łódzkim śladami miejsc kręcenia filmów.

102%

Postęp

6120 zł

Mamy już

33 h

Do końca

Realizacja filmu dokumentalnego o zespole Projekt Volodia

Basia Kasprowicz, Wrocław  
Film opowiadający o życiu muzyków, ich twórczości oraz pasji którą wkładają w muzykę. Projekt Volodia inspiruje mnie od samego początku ich istnienia i to właśnie o nich chcę stworzyć swój pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Rio Madidi 2015

pendzel5kj, Boliwia  
Wyprawa ma na celu dotarcie do źródeł dzikiej rzeki Madidi w lesie równikowym w Boliwii i spływ Madidi zbudowaną przez nas tratwą do ujścia do Rio Beni. Park Narodowy przez który przepływa rzeka Madidi zagrożony jest dewastacją.

0%

Postęp

20 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Reprezentacja Kobiet w Ultimate-Mistrzostwa Europy'15

Ola Kocbuch, Gdańsk  
Występ na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze to marzenie wszystkich zawodniczek z Polskiej Reprezentacji w Ultimate Frisbee. Włożyłyśmy wiele starań i czasu, aby się dobrze przygotować. Teraz liczymy na Wasze wsparcie!

3%

Postęp

242 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Inżynieria gier. Level design dla początkujących

Jacek Wesołowski, Warszawa  
Każdy ma prawo zbudować grę! Inżynieria Gier wprowadzi Cię w temat przystępnie, dogłębnie, na przykładach, zwracając uwagę na rzeczy nieoczywiste.

10%

Postęp

2921 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Światowe Dni Pokoju Żurawlów 2015

Zielony Żurawlów, Żurawlów (woj. lubelskie)  
Wesprzyj Światowe Dni Pokoju 2015 w Żurawlowie! 27 czerwca 2015 razem z artystami i uczetnikami imprezy będziemy świętować zwycięstwo z koncernem Chevron, który zamierzał poszukiwać gazu łupkowego w naszym rejonie. Czas na pokój!

116%

Postęp

5846 zł

Mamy już

Udany!

Status

Zróbmy razem 'Polanę'

Leśna Mama, Janowice Wielkie  
V Polana będzie szczególna - nigdy jeszcze w przygotowywanie naszej imprezy nie włączyło się bezinteresowanie tyle osób. Każdy może, na miarę swoich możliwości, dołożyć cząstkę wkładu - finansowego, rzeczowego, organizacyjnego :)!

105%

Postęp

3155 zł

Mamy już

Udany!

Status

BARMAGAZYN.PL fanzin 3/2015

Rafał Ciesielski (BarMagazyn.pl), Polska  
3 numer fanzinu poświęconego polskiej scenie barowej i kulturze koktajlowej w ogóle. Fanzin jest przedsięwzięciem komitywy BarMagazyn.pl, do którego zapraszani są wyróżniający się przedstawiciele krajowej sceny barowej i emigracji

120%

Postęp

6766 zł

Mamy już

Udany!

Status

Fotografia Jaskiniowa - Wyprawa Meduza 2015

Michał Kamiński, Wrocław  
Jaskinie, niedostępne, fascynujące, tajemnicze, piękne. Jednocześnie ich prawdziwe oblicze pozostaje nieobecne w świadomości większości z nas.Chcemy to zmienić poprzez fotografie! Ta wyprawa to znacznie więcej niż tylko zdjęcia...

100%

Postęp

8025 zł

Mamy już

Udany!

Status