Polak Potrafi!
33 tys.

Eskaubei i Tomek Nowak Quartet - nagranie albumu

reart, Rzeszów, Kraków  
Pomóż nam rozpocząć nowy rozdział w łączeniu jazzu z rapem w sposób stały, wzbogacający dorobek polskiej fonografii, a nie tylko okazjonalny. Tomek Nowak, Filip Mozul, Kuba Płużek, Alan Wykpisz i Eskaubei są warci Twojego wsparcia

146%

Postęp

10278 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Pobudzić do życia Wileńską 13!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, Warszawa  
Lokal 41 w zabytkowej Wileńskiej 13 w Warszawie jest zrujnowany. Chcemy to miejsce pobudzić do życia, aby stało się centrum aktywności społecznej. Przestrzenią zrzeszania się ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego dla innych!

45%

Postęp

9082 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Nanga Parbat Winter 2014/15

Tomek Mackiewicz, Warszawa  
Witajcie! Tu nadaje Czapkins. Pragnę poinformować o kolejnej próbie wejścia zimą na Nanga Parbat 8126. Do tej pory nikomu się to nie udało. Ten projekt to cztery lata z mojego życia, coś mi jednak podpowiada, że do 5ciu sztuka. TM

75%

Postęp

22607 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Rusin & Trebuchet - Epka "KRAKSA" i Teledysk

Mateusz Rusin, Warszawa  
Zapraszamy Was na naszą leśną ścieżkę dźwięków! Zanurzmy się beztrosko i skaczmy ile się da :) Pomóżcie zrealizować nasze marzenia ! Dzięki Wam uda nam się wyprodukować EPKĘ i zrealizować hiper teledysk. Posłuchajmy się bliżej

81%

Postęp

7297 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

MAJA OLENDEREK ENSEMBLE - PIERWSZA PŁYTA!

Maja Olenderek, Warszawa  
Nadszedł czas - po niemal pięciu latach wspólnego grania, koncertów i podróży, chcemy aby światło dzienne ujrzała nasza pierwsza płyta długogrająca!!! Premierę planujemy na jesień tego roku. Potrzebujemy jednak Twojego wsparcia!

122%

Postęp

12249 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Film dokumentalny WOLTA

TheStrawberry, Warszawa  
Wolta, to film dokumentalny duetu Kurkot Kollektiv, którego bohaterami są zawodniczki z warszawskiej drużyny woltyżerki - Volteo.

110%

Postęp

9919 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Najmłodszy Zdobywca Korony Gór Polski

Antosia Fis, Siemianowice Śląskie  
Tego lata z naszą sześciomiesięczną Antosią chcemy zdobyć Koronę Gór Polski. Naszymi wrażeniami i doświadczeniem podzielimy się w formie przewodnika. Może nasza wyprawa zainspiruje również Ciebie by już dziś wyruszyć na szlak?

141%

Postęp

2831 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Udział w Finale Światowym ROK Cup - Lonato 2014

Marek Piechuła, Lonato (Włochy)  
JMP Racing to team tworzony przez ludzi z pasją. Pomóż nam wystąpić w jednym z najważniejszych wydarzeń kartingowych 2014 roku na świecie.

8%

Postęp

415 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym - Genewa 2014

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego, Kraków  
Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym to największa, najbardziej prestiżowa impreza tej dyscypliny sportu dla dzieci. Mali karatecy z naszego Klubu marzą, żeby tam pojechać, walczyć z orłem na piersi, wygrać i przywieźć złoto.

12%

Postęp

741 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Islandia - survival po babsku

Islandia - survival po babsku, Rzeszów  
Tej jesieni organizujemy kobiecą wyprawę na Islandię. Po powrocie przeprowadzimy w szkołch warsztaty o podróżach i efektywnej współpracy. Pomóż nam odkryć magiczną krainę i zainspirować młodych do spełniania marzeń!

3%

Postęp

46 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Ułóż klepkę w Dużym Pokoju

Pracownia Duży Pokój, Warszawa  
Pracownia Duży Pokój przenosi się w nowe miejsce. Możesz nam pomóc się urządzić, dokładając klepki do nieistniejącej jeszcze podłogi. Kładąc klepkę dajesz szansę sobie i innym na działania w przestrzeni otwartej dla wszystkich.

5%

Postęp

581 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Finał Pucharu Europy - Norwegia. Realizujemy marzenia.

Magda Siuta, Ludźmierz  
MMKS „Podhale” Nowy Targ w finale Klubowego Pucharu Europy w Unihokeju – Norwegia 2014. Pomóżcie nam w sfinansowaniu wyjazdu na turniej finałowy.

11%

Postęp

940 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Super Jacek #1 - Po drugiej stronie maski

Jakub Grochola, Kraków  
Super Jacek to bohater jedyny w swoim rodzaju, inny niż inni. Pomaga każdemu, w każdej sytuacji nie oczekując niczego w zamian. Ale tak się składa, że tym razem to właśnie On potrzebuje Twojej pomocy!

288%

Postęp

1877 zł

Mamy już

Udany!

Status

Teledysk do utworu Modlitwa Roberta Kanaana

Fundacja FREA-art, Gdańsk  
Kręciemy teledysk do utworu Modlitwa z płyty Continuum Roberta Kanaana. Nakręciliśmy już część scen indywidualnych. Aby nakręcić sceny zbiorowe - potrzebujemy Waszego wsparcia. Zebrane pieniądze przeznaczymy na kostiumy.

100%

Postęp

2501 zł

Mamy już

Udany!

Status

Dziewczyny na Mistrzostwa Europy Muay Thai!

Joanna Pawlik i Natalia Leciejewska, Poznan, Poland  
Kohorta Pink Power Na Mistrzostwa Europy! Pomóżcie nam reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy Muay Thai w 2014 roku! Chcemy pokazać, że dziewczyny też potrafią walczyć!

175%

Postęp

2812 zł

Mamy już

Udany!

Status

Czacza na Kazbeku

Izabela Głowacka, Gruzja  
Reportaż o niezbadanej polsko-gruzińskiej historii. Odkrywca. Łączniczka AK. Poetka i księżniczka. Trzy pokolenia - trzy opowieści - trzy perspektywy, połączone surowym krajobrazem Kaukazu.

100%

Postęp

8021 zł

Mamy już

Udany!

Status