Polak Potrafi!
39 tys.

Płyta z musicalu Jekyll&Hyde

Teatr Muzyczny w Poznaniu, Poznań  
Celem projektu jest wydanie płyty z hitowego musicalu Jekyll&Hyde w polskiej wersji językowej. Przygotowaliśmy wszystko, co jest niezbędne do nagrania, którego koszt przekracza możliwości Teatru. Reszta pozostaje w Waszych rękach!

58%

Postęp

14563 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Podziemie nadziei, czyli walka o medyczną marihuanę

JasiekBluz, Wrocław  
Film dokumentalny o leczeniu medyczną marihuaną w Polsce. Bohaterami są pierwsi pacjenci: dzieci z epilepsją, chorzy na raka i stwardnienie rozsiane, którzy walczą z chorobą, ale też z biurokracją i stereotypami.

78%

Postęp

11817 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Shuttout | Rób zdjęcia, głosuj i wygrywaj pieniądze.

Shuttout.com, Poznan -> Polska -> Świat  
Pomóż nam stworzyć miejsce dla pasjonatów fotografii, gdzie będzie można wygrywać pieniądze i samemu organizować społecznościowe konkursy fotograficzne. Przy okazji możemy stworzyć razem największą galerię fotograficzną na świecie

65%

Postęp

19779 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

Łowcy Przygód

Łowcy Przygód, Wroclaw, Poland  
Tajemnicze historie, niezwykłe przygody, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele, wiele więcej... Odkryj Polskę nieznaną!

114%

Postęp

5708 zł

Mamy już

48 dni

Do końca

Kibicuj (w) Warszawie

lugher77, Warszawa  
Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile warszawskich drużyn sportowych potrafisz wymienić? Legia, AZS Politechnika, Polonia... Może osoby zaznajomione z tematem wymieniłyby jeszcze ze dwa zespoły. Chcielibyśmy to zmienić!

17%

Postęp

88 zł

Mamy już

22 h

Do końca

Wyjazd na Mistrzostwa Polski Mażoretek 2015

nastya, Łódź  
Mażoretka o wielkim sercu potrzebuje wsparcia, by wystartować na Mistrzostwach Polski w Kędzierzynie-Koźlu :) Pomóż spełnić jedno z największych marzeń, jakim jest rywalizacja z najlepszymi i przyczyń się do sukcesu!

345%

Postęp

1037 zł

Mamy już

24 h

Do końca

MACHINA CZASU

7 Drużyna Wędrownicza Enigma, SPAŁA  
"Machina Czasu" to rajd harcerski, pokazujący walory Spalskiego Parku Krajobrazowego i okolic rzeki Pilicy. W tym roku, podstawą pionu harcerskiego jest przeniesienie się w czasie o 80 lat wstecz, do 1935 roku, kiedy odbył się Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego w Spale.

14%

Postęp

291 zł

Mamy już

25 h

Do końca

Leśna Rebelia - gra karciana

Fundacja Tradycji Miast i Wsi, Rzeszów  
Leśna Rebelia - kultowa (choć nigdy nie wydana) gra Bobrzej Dywersji może ujrzeć światło dzienne. W dodatku z nowymi kartami odwołującymi się do wydarzeń i motywów z ostatnich 5 lat rządów Partii. By żyło się lepiej! Wszystkim.

41%

Postęp

3330 zł

Mamy już

26 h

Do końca

Czakramy Psyche

O-lan, Szczecin  
Skazany na karę śmierci, zapomniany przez czas. A jednak żyje i znów ingeruje w życie osób, które skrzywdził. Widziany tylko przez jedną dziewczynę, rzeczywistością jest czy tylko jej wymysłem? Czy powtórzy się walka z nim?

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

55 dni

Do końca

Każdy może opanować płynnie język obcy w 40 godzin

Tomasz Cysewski, Bolesławiec  
Firelangs to metoda przekazywania umięjętności językowych. Efektywne zapamiętywanie słówek naszym systemem i podświadoma automatyzacja danego języka obcego. Aby wystartować, potrzebujemy Twojej pomocy

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Płyta z Turnieju Bardów

Rycerze Dobrej Opieki, Piaseczno  
Dziś i Ty możesz poczuć się jak prawdziwy mecenas sztuki i wzorem dawnych mecenasów, wesprzeć nasz projekt wydania płyty z utworami autorskimi oraz historycznymi zarejestrowanymi podczas VII edycji Turnieju Bardów.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Chłopiec, który spalił tęczę

telerina, Warszawa  
Jest to pierwsza w Polsce książka, która porusza temat istnienia i spalenia warszawskiej tęczy. Tęcza na placu Zbawiciela została zbudowana trzy lata temu, w tamtym roku obchodziła swoje siódme urodziny...

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

TAK | zbudujmy razem miejsce dla fotografii

TAK dla fotografii, Poznań  
Tworzymy miejsce dla fotografii, miejsce dla fotografów, miejsce dla CIEBIE! Po miesiącach starań udało nam się wynająć lokal na działalność, który wymaga generalnego remontu i przystosowania. Wspólnie ZBUDUJEMY to miejsce!

149%

Postęp

22426 zł

Mamy już

Udany!

Status

Mokoszowisko - Ku czci Matki Ziemi

Slowianin, Rzeczyca  
Większość zlotów Słowian i Wikingów jest z myślą o męskiej części rekonstrukcji historii wczesnośredniowiecznej. My - Ród Dębowego Liścia chcemy zrobić coś odmiennego. Mokoszowisko ma być festiwalem poświęconym pięknym Słowiankom!

113%

Postęp

4532 zł

Mamy już

Udany!

Status

Pomóżcie nam się ubrać !

Magurzanie, Łodygowice  
My jesteśmy Magurzanie, zafundujecie nam ubranie. Niech to będą stroje zdobne, tradycyjne i wygodne. Byśmy w nich Sącza tańczyli, co widowni czas umili. Wesprzyjcie nas przyjaciele, czasem trzeba tak niewiele. Dziękujemy!

106%

Postęp

10600 zł

Mamy już

Udany!

Status

REZERWACJA - krótkometrażowa komedia omyłek

Film Rezerwacja, Kraków  
Rezerwacja to dynamiczna komedia omyłek o zmaganiach woli z absurdalnie niechętną rzeczywistością. Młoda ekipa, scenariusz pełen zwrotów akcji. Takiego krótkiego metrażu jeszcze nie było! Kraków 2015.

103%

Postęp

9253 zł

Mamy już

Udany!

Status