Polak Potrafi!
40 tys.

Cheerleaderki

Maj Film Produkcja Filmowa, Gdynia  
Pierwsza w Polsce sekcja cheerleaderek na wózkach! Nasza ekipa filmowa towarzyszyła dzielnym dziewczynkom od pierwszego treningu aż do... na razie nie zdradzamy niespodzianki :) Zbieramy środki na ukończenie postprodukcji.

135%

Postęp

24412 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Czas Zaorać Socjalizm - kolekcjonerska gra karciana

Czas Zaorać Socjalizm, Czechowice-Dziedzice  
Pomóż nam wydać pierwszą polityczną grę w Polsce - Czas Zaorać Socjalizm. Jest to nietypowe połączenie karcianki z planszówką, które przeniesie Cię w sam środek odwiecznego konfliktu między socjalistami a wolnorynkowcami.

113%

Postęp

17097 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Łowcy Przygód

Łowcy Przygód, Wroclaw, Poland  
Tajemnicze historie, niezwykłe przygody, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele, wiele więcej... Odkryj Polskę nieznaną!

198%

Postęp

9938 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Lulabajki - wydanie płyty z muzyką dla Małych i Dużych

Teatr CHOREA, Łódź  
Pomóż nam nagrać niezwykłą płytę LULABAJKI - 13 wyjątkowych kołysanek na poważnie i na wesoło zaśpiewanych przez Dzieci, Natalię Przybysz i Wielki Chór Młodej Chorei. Tylko dzięki Twojemu wsparciu nasze marzenie może się ziścić!

59%

Postęp

13743 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Dronem przez Polskę

Michał Pasek, Zielona Góra  
Stworzenie filmów promocyjnych za pomocą drona z najciekawszych miejsc w Polsce, wybranych przez użytkowników na fanpage'u. Projekt zwieńczony zostanie jednym dłuższym spotem zawierającym sceny ze wszystkich odwiedzonych miejsc.

4%

Postęp

1556 zł

Mamy już

3 min.

Do końca

Sharing Smiles - Z uśmiechem do Birmy

Irbis, Wschowa  
Autostopem z Polski do Birmy? Dlaczego nie! No właśnie, ale po co? Zmienić sytuację edukacyjną birmańskich dzieci oraz zbudować szkołę! Dołącz do mnie i razem zmieńmy świat! :)

6%

Postęp

656 zł

Mamy już

3 min.

Do końca

Wspólne Grillowanie 2015 w Parku Zamkowym w Szamotułach

Fundacja IBRAS, Szamotuły  
Niech żyją parki!!! Przyłącz się do przywrócenia życia parkom, zaczynając od Parku Zamkowego w Szamotułach. Zostań współorganizatorem Wspólnego Gillowania w parku.

4%

Postęp

215 zł

Mamy już

22 h

Do końca

Podziemie nadziei, czyli walka o medyczną marihuanę

JasiekBluz, Wrocław  
Film dokumentalny o leczeniu medyczną marihuaną w Polsce. Bohaterami są pierwsi pacjenci: dzieci z epilepsją, chorzy na raka i stwardnienie rozsiane, którzy walczą z chorobą, ale też z biurokracją i stereotypami.

117%

Postęp

17582 zł

Mamy już

24 h

Do końca

NAGRANIE NOWEJ PŁYTY BENEFICJENTÓW SPLENDORU

BENEFICJENCI SPLENDORU, Warszawa  
Beneficjenci Splendoru to eklektyzm. Nie boimy się bawić dźwiękiem i słowem. Nie jesteśmy rockmanami, hiphopowcami, jazzmanami czy przedstawicielami awangardy. Czerpiemy równo z całego popkulturowego śmietnika.

3%

Postęp

300 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Zróbmy to razem - LORD & THE LIAR nagrywa płytę!

lordtheliar, Poznań  
Pomóż Lord & the Liar uzbierać na wydanie, zmiksowanie i zmasteringowanie płyty - tym razem w pełnym składzie, z całym zespołem! Pan i jego Kłamcy po wielu przygodach mają repertuar na nowe wydawnictwo.

2%

Postęp

98 zł

Mamy już

48 dni

Do końca

'Wrath of the Wehrmacht' - gra komputerowa

captain1999, Międzyrzecz  
Zaufajcie młodemu twórcy gier i jego studiu Eagle IT. Gra, w której przyjdzie Wam bronić bazy przed wrogimi jednostkami za pomocą mnóstwa wież, jej grywalność, a także oprawa audiowizualna porwą Was na długie godziny!

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Dom, w którym mieszka Diabeł

Miron Wojdyło, Warszawa  
Robimy bardzo czarną komedię: Cyprian to 35-letni erotoman i aktor, który w nic nie wierzy. Za radą psychoterapeuty wyprowadza się od zbzikowanej matki i wynajmuje mieszkanie w otchłani tajemniczego domu w którym mieszka...diabeł.

0%

Postęp

25 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Piosenki z okresu II Wojny Światowej

Karolina Naziemiec, Sosnowiec/LA  
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mojego najnowszego projektu artystycznego„Songs of Hope”, który jest wynikiem moich kilkuletnich refleksji nad dzisiejszym światem w kontekście zbliżającej się 70 rocznicy zakończenia II wojny światowej.

108%

Postęp

9778 zł

Mamy już

Udany!

Status

Nagrywanie EP'ki - zespół KAYTE

kayte, Kraków  
kayte - duet o wyjątkowej wrażliwości muzycznej; dwie zespolone ze sobą energie kobiety i mężczyzny, doskonale odnajdujące wspólny mianownik w swojej działalności artystycznej. Pracowici marzyciele szukający drogi do celu.

123%

Postęp

3711 zł

Mamy już

Udany!

Status

Rodzinny Dom Kultury Pokoju

słoma, Dąbrówka 21 -132 Kamionka  
Zbudujmy razem w Dąbrówce Rodzinny Dom Kultury Pokoju. Świetlistą salę spotkań, tańca, muzyki,sztuki, i nauki. Dla sąsiadów i wszystkich Was, wiedzących, że Inny Świat jest możliwy. Niech kwitnie KulturaPokoju.pl Słoma

107%

Postęp

74905 zł

Mamy już

Udany!

Status

Teledysk Katedry do piosenki 'Kim jesteś?'

Katedra, Wrocław  
Katedra kręci teledysk do jednego ze swoich najpopularniejszych utworów - masz szansę ich wesprzeć! Psychodeliczny rock jest wciąż żywy!

135%

Postęp

2038 zł

Mamy już

Udany!

Status