Quantcast
Polak Potrafi!
48 tys.

No Mercy - Marathon po marzenia

No Mercy - Marathon po Marzenia, Warszawa, Polska  
Przyczyń się do zwycięstwa Oficjalnej Kardy Polski w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4 na Mistrzostwach Świata w Chicago! Dzięki Wam mamy szansę na solidne przygotowanie i zmierzenie się z najlepszymi drużynami na świecie!

102%

Postęp

51144 zł

Mamy już

40 h

Do końca

Boski Fest 2016

Boski Fest, Bydgoszcz  
Stwórzmy razem Boski Fest! Trzy dni wypełnione muzyką, warsztatami, DIY i dyskusjami! Każda wpłata to bilet! A Ty co robisz w drugi weekend lipca?:)

54%

Postęp

8122 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Cisza Jak Ta, Cała Polska  
Piosenki magiczne. Raz zasłyszane na zawsze pozostające w serduchu. Szerzej nieznane, zapomniane przez Autorów, nieśpiewane. Chcemy wyjąć je ze starej szuflady zapomnienia i przywrócić radość wspólnego ich śpiewania. Pomożecie...?

175%

Postęp

42075 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Porwać Andrzeja

Weronika Kozłowska, Wrocław  
Twórcy niedoszłego (jeszcze) hitu polskiego internetu Retrospekcja zapraszają do współtworzenia ich najnowszego projektu filmowego z udziałem Andrzeja Grabowskiego.

76%

Postęp

13414 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Czasopismo Magna Polonia

Przemysław Holocher, Mysłowice, Polska  
Prasa w Polsce w dużej mierze nie znajduje się w rękach Polskich, a nawet jeżeli, to niejednokrotnie jest powiązana z licznymi układami panującymi w III RP(...) Czy możemy to zmienić?

77%

Postęp

11657 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Space in 180° | Amatorska sonda badawcza

Karol Wojsław, Poznań  
Stratosfera to pierwszy krok w stronę eksploracji kosmosu. Pomóż gimnazjaliście wysłać amatorską sondę, która wykona badania i nagra panoramiczny film przedstawiający Ziemię z bliskiego kosmosu. :)

111%

Postęp

5578 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

BUDUJEMY POMNIK KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W WIEDNIU

Komitet Budowy Pomnika Jana III Sobieskiego w Wiedniu, Kraków  
Wspólnie budujemy pomnik Jana III Sobieskiego w Wiedniu. Bitwa pod Wiedniem to przełomowe wydarzenie, o dziejowych konsekwencjach, które do tej pory nie zostało godnie upamiętnione. Najwyższy czas, by łącząc siły, to zmienić!

3%

Postęp

14451 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej, Białowieża, Polska  
Strażnicy Puszczy to inicjatywa społeczności wolontariuszy z całej Polski, których połączyła miłość do Puszczy Białowieskiej. Naszym celem jest wzmocnienie ochrony tego bezcennego lasu przed zapowiadanymi wycinkami.

146%

Postęp

13960 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

VegeTable - hydroponiczny ogródek w Twoim domu.

Łukasz Jakubowski, Izdebnik, Polska  
Nie musicie mieć swojego „kawałka ziemi”, by mieć dostęp do świeżych i zdrowych warzyw przez cały rok. Wystarczą chęci i odrobina nowych technologii. Vegetable to urządzenie do hydroponicznej uprawy ziół, sałat, czy nawet warzyw!

136%

Postęp

13615 zł

Mamy już

4 h

Do końca

Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016

PolskiRock, Gdańsk, Polska  
Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016 to efekt 18 lat pracy przy katalogowaniu polskich singli i płyt z gatunku rocka ale także popu, metalu, bluesa czy jazzu. Premiera książki odbędzie się 9 VII 2016 na Festiwalu Jarocinie.

196%

Postęp

5900 zł

Mamy już

6 h

Do końca

Udział AXEL CHEER TEAM w Mistrzostwach Europy

UKS Jagiellonka, Warszawa, Polska  
Czy oglądaliście kiedyś film z amerykańskimi cheerleaderkami - widzieliście co one robią na macie gimnastycznej? My też tak potrafimy i jako wicemistrzowie Polski chcemy spróbować swoich sił na Mistrzostwach Europy w Wiedniu.

61%

Postęp

3718 zł

Mamy już

15 h

Do końca

CBB ENSEMBLE - DEBIUTANCKI ALBUM / DEBUT ALBUM

City Bum Bum School Of West African Percussion & Dance, Łódź  
CBB Ensemble ma zaszczyt zaprosić Was do projektu wspierającego wydanie debiutanckiej płyty „Doni Doni”. Bądźcie częścią wyjątkowego w skali kraju albumu łączącego muzykę zachodnioafrykańską, jazz i world music. Radość! One Love!

94%

Postęp

16120 zł

Mamy już

16 h

Do końca

UpCap - sportowa zakrętka

Tomasz Midura, Opole, Polska  
Przyczyń się do powstania zaskakującej zakrętki UpCap, dzięki której w prosty i fajny sposób zrobisz napój w butelce wody - jakikolwiek chcesz! Docenisz jej zalety podczas aktywnego spędzania czasu :)

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

75 dni

Do końca

Gruzińska Robota

Kamil Bąbel, Kraków  
Jesteśmy grupą podróżników, którzy postanowili połączyć siły, aby zrealizować projekt podróżniczy, jakiego jeszcze nie było. Bazując na idei z filmu “Włoska Robota” jedziemy do Gruzji 3 małymi, samochodami w 3 różnych kolorach.

2%

Postęp

97 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Żagle z Harcerzami

piotr.michalak, Warszawa, Polska  
296 WWDH ,,Wir bardzo prężnie się rozwija. Teraz potrzebujemy Waszego wsparcia - musimy zakupić silnik do jachtu typu ,,Ciupek od byłego właściciela, aby móc go bezpiecznie użytkować wraz z naszymi harcerzami.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Polski pojazd przyszłości

Damian Strzelczyk, Paradyż  
Chcemy zbudować Polski Pojazd Przyszłości w formie elektrycznego, poziomego quadbike'a! Podróżowanie za grosze dzięki ekologicznemu silnikowi elektrycznemu jest w pełni możliwe już dziś. Potrzebujemy tylko Waszej pomocy!

0%

Postęp

85 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Operacja 'Tunguska' - Michał Pater

Autostopem Na Koniec Świata, Wrocław  
Streaming z Przełęczy Diatłowa, Narodnaja, Tunguski i jeszcze paru niezwykle trudno dostępnych miejsc. Chcesz to zobaczyć na własne oczy? Przyłącz się!

195%

Postęp

56653 zł

Mamy już

Udany!

Status

Książka 'Usypiając ojca'

Studio Furia – Agencja Literacka Furia, Ustanów, Polska  
Książka powstawała przez 14 lat – tyle autorka potrzebowała, by odreagować czas spędzony z umierającym i znikającym w oparach niepamięci, ojcem; opisuje, jak w Polsce XX wieku trzeba było walczyć o godność chorego człowieka.

107%

Postęp

10506 zł

Mamy już

Udany!

Status

Ostoja na Jaworzynie

Janusz Ciski, Jeleśnia, Polska  
Baza na Jaworzynie to realizacja mojego największego marzenia. Chcę stworzyć miejsce, które będzie ostoją dla wszystkich pasjonatów górskich wędrówek oraz miejsce gdzie młode pokolenie będzie mogło odkrywać uroki dzikiej przyrody.

109%

Postęp

8722 zł

Mamy już

Udany!

Status

Dorigami na Przystanku Woodstock

Dorigami, Poznań, Polska  
Dorigami wybiera się na Akademię Sztuk Przepięknych podczas 22 festiwalu Przystanek Woodstock! Dzięki Twojej pomocy, nasze stoisko stanie się świetnym miejscem na nauczenie się japońskiej sztuki składania papieru!

111%

Postęp

1110 zł

Mamy już

Udany!

Status