Polak Potrafi!
44 tys.

Moja Kraina Łagodności - jubileuszowa płyta CYTRYNY

stowarzyszenie.gra, Warszawa, Poland  
20 lat CYTRYNA GRA dla KRAINY ŁAGODNOŚCI. Z tej okazji wydajemy kompilację Moja Kraina Łagodności. Znajdą się na niej największe przeboje z cytrynowych płyt i nagrania premierowe. Piosenki wybierze Magda Turowska Cytryna.

159%

Postęp

9597 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Album Odmętów Absurdu

j.klosowska, Polska  
Pierwszy album Odmętów Absurdu! Kto śledzi nas na Facebooku na pewno od dawna czeka niecierpliwie na ten moment! A teraz ten moment nadszedł! Wpłać chociaż złotówkę by móc potem opowiadać wnukom o swoim udziale w tym wydarzeniu!

145%

Postęp

11624 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

GAZETA MAGNETOFONOWA - magazyn o polskiej muzyce

Jarek Szubrycht, Kraków  
Tak dobrze w polskiej muzyce chyba jeszcze nie było. Ale też - paradoksalnie - nigdy wcześniej nie wiedzieliśmy o niej tak mało. Zmienimy to wydając magazyn, w którym będzie miejsce na wszystko, co w polskiej muzyce interesujące.

66%

Postęp

20066 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Maciek Bydliński, Szczyrk  
POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH ma na celu pozyskanie funduszy, które pozwolą na starty w zawodach najwyższej rangi w Narciarstwie Alpejskim, Macieja Bydlińskiego - sklasyfikowanego aktualnie na 25 miejscu na światowych listach FIS.

72%

Postęp

21696 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Dlaczego Filonek? Bajki dla dzieci chorych na cukrzycę

justyna.jakubczyk,  
Cukrzycę nazwano epidemią XXI wieku. Coraz częściej dotyka ona dzieci, przewracając świat nie tylko ich, ale również ich rodziców. Te bajki pomogą postawić go znów na nogi, pokazując, że cukrzycę można oswoić.

129%

Postęp

9068 zł

Mamy już

14 h

Do końca

Juliusz Kamil - solo album

Juliusz Kamil, Warszawa, Polska  
Objawienie the Voice of Poland, zachwycił jurorów i publiczność własną interpretacją Roxanne - samodzielnie skomponował, nagrał i zrealizował swój pierwszy solowy album. Teraz pragnie go wydać na winylu i CD.

76%

Postęp

15350 zł

Mamy już

43 h

Do końca

Zjednoczenie Zbrojne - rozkręcamy działalność!

Timon123, Warszawa, Polska  
Inicjatywa "Zjednoczenie Zbrojne", której zadaniem jest pokrycie mapy Polski dobrze wyszkolonymi oddziałami ściśle ze sobą działającymi pod jednym dowództwem potrzebuje Twojej pomocy!

37%

Postęp

750 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Sporty Umysłowe, Kanton - Drużynowe MŚ w Go 2015

Mateusz Surma, Dzimierz, Polska  
Pomóż młodym zdolnym polskim zawodnikom wyjechać na Mistrzostwa Świata w Go do Chin.

120%

Postęp

12070 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

PIONIERSKIE WAKACJE W MIEŚCIE - MURBETON

murbeton, Warszawa  
Dzień dobry. Tu Murbeton. Jesteśmy tu po to, by pomóc dzieciakom stać się tym, kim każdy z nich stać się może – parafrazując J. Korczaka. Zajrzyj.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

GRA W BUTELKĘ

SZ 2015, Złotów, Polska  
Duch komendanta Gestapo, Eryka Janke, powraca z zaświatów; szuka zaginionego złota. Bohaterowie muszą ocalić miasto i odeprzeć demoniczne siły wroga. Hilda, Janek i Samuel zawierają pakt w imię walki z faszystą. Wojna powraca...

0%

Postęp

5 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Pomóż wychowankom domu dziecka zbudować robota

Andrzej Przemysław Urbański, Poznań  
Studenci w sali liceum dadzą sporą dozę umiejętności wychowankom Państwowego Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu. Aby wystąpić na Festiwalu Robotów na Politechnice Poznańskiej w maju 2016 potrzeba jeszcze własnego zestawu LEGO robotów.

20%

Postęp

480 zł

Mamy już

49 dni

Do końca

Rowerowy wyjazd na ekstremalny podbój Kanady

Marcin Banan Matuszny, Whistler, Kanada  
Wyprawa do mekki ekstremalnego kolarstwa górskiego, start w Canadian Open DH podczas największego na świecie festiwalu Crankworx Whistler, eksploracja freeride'owych tras, ogromna ilość dobrych zdjęć i zajawy! Przeżyj to z nami!

1%

Postęp

444 zł

Mamy już

59 dni

Do końca

Praktyczny raport w Excelu - książka

Adam Kopeć, Zagnańsk  
Znudził mnie wykładowy styl książek o Excelu, dlatego postanowiłem napisać książkę w innym stylu - ma głównego bohatera i jest pisana w formie dialogu. Zobacz jak Robert radzi sobie z nauką Excela do pracy w swojej nowej firmie.

124%

Postęp

6482 zł

Mamy już

Udany!

Status

GABINET AAC w Centrum Terapii INICJATYWA

Paweł Romański, Puławy  
Razem możemy utworzyć gabinet Komunikacji Alternatywnej w Centrum Terapii i Diagnozy INICJATYWA. Pomóżmy tym, którzy sami nie mogą zabrać głosu w swojej sprawie!

102%

Postęp

3061 zł

Mamy już

Udany!

Status

Dragon Dreaming - wydajemy podręcznik po polsku !

Robert Palusinski, Kraków, Poland  
Polskie wydanie książki Dragon Dreaming sprawi, że dotychczas nieznana w Polsce metoda DRAGON DREAMING będzie bardziej popularna, dostępna i powszechnie stosowana. Dzięki tej metodzie zrealizujesz najdziksze marzenia i wizje!

104%

Postęp

14603 zł

Mamy już

Udany!

Status

Zbudować Wioskę Fantasy

Wircyn, Kuńkowce  
Czy wiesz, że w Polsce powstaje park, który przeniesie odwiedzających do żyjącego świata fantasy? W dodatku budowany własnymi siłami przez pasjonatów? Budowa trwa już pięć lat. Dołącz i Ty!

239%

Postęp

11960 zł

Mamy już

Udany!

Status