Quantcast
Polak Potrafi!
47 tys.

Zakład, że się uda? Zbieramy na nową siedzibę FabLabu

Zakład Makerspace, Poznań, Polska  
Zakład Makerspace to największa w Polsce przestrzeń dla wytworców i majsterkowiczów. Potrzebujemy Twojej pomocy przy jej ratowaniu i tworzeniu nowej siedziby. Chcemy się rozwijać, nie chcemy znikać.

48%

Postęp

48649 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Otwórz z nami drugi sklep Kooperatywy 'Dobrze'

Kooperatywa_Dobrze, Warszawa  
Kooperatywa Dobrze to społeczność ponad 170 osób, które tworzą praktyczną alternatywę wobec supermarketów i rolnictwa przemysłowego. Pomóż nam otworzyć 2 sklep, zwiększyć nasz wspływ i skalę oddziaływania. To dopiero początek!

82%

Postęp

14513 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Książka fotograficzna o Czarnobylu

Maciek Nabrdalik, Warszawa  
Celem kampanii jest wydanie książki fotograficznej o Czarnobylu, który odwiedziłem kilkanaście razy. Bohaterowie HOMESICK spotykają się w tęsknocie za tym, co bezpowrotnie stracili. Za życiem, które wiedli przed katastrofą.

129%

Postęp

23247 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

ZAŁAP SIĘ NA JABŁKOBRANIE! Dzikie Jabłka wydają...

Dzikie Jabłka, Łódź, Polska  
ZAŁAP SIĘ NA JABŁKOBRANIE! Zespół Dzikie Jabłka świętuje piąte urodziny i nagrywa debiutancką płytę. Zostań współwydawcą i zdobądź unikalne egzemplarze CD i innych nagród. Dzikie Jabłka -prosto z natury- łączą kultury.

55%

Postęp

8304 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Debiutancka płyta Dogs Head

Dogs Head, Toruń, Polska  
Pomóżcie nam wydać debiutancką płytę. 10 numerów nagrywanych w szafie. Cytując jednego ze słuchaczy:Muza spójna,oblewa wokale,panoramy kręcą samoloty tak ze całość w słuchawkach rozpier**la tatuaże.

114%

Postęp

7458 zł

Mamy już

4 h

Do końca

Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA

Dawid Grzegorczuk, Świętochłowice, Polska  
Młody polski sportowiec wśród najlepszych na Mistrzostwach Świata! Bądź częścią sukcesu dokładając swoją cegiełkę w sfinansowaniu wyjazdu i walce o zwycięstwo na Mistrzostwach Świata w wyciskaniu sztangi już w maju 2016 w RPA.

116%

Postęp

7357 zł

Mamy już

4 h

Do końca

Spektakl 'Ławeczka odwrócona'

laweczka.odwrocona, Kraków, Polska  
Jedyne w swoim rodzaju wystawienie Ławeczki Gelmana. Bezczelne. Śmieszne. Prowokujące. Śmiertelnie poważne. Złośliwe. Na serio. Z ulicy. Z dobrego domu. Tak jak jego twórcy. Reżyseria: Tymoteusz Kutz.

97%

Postęp

6811 zł

Mamy już

18 h

Do końca

Polak potrafi powiedzieć MARHABA - wydanie 3 publikacji

Stowarzyszenie Nomada, Wrocław, Polska  
„Marhaba” to przyjacielskie pozdrowienie po arabsku. Chcemy pomóc przygotować się nauczycielom, lekarzom i pracownikom społecznym na otwarte, wolne od uprzedzeń, przyjęcie ludzi szukających schronienia w krajach europejskich.

107%

Postęp

2371 zł

Mamy już

19 h

Do końca

'I, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci'

Teatr Kontrabanda, Kraków, Poland  
"Miłość to światło życia, a małżeństwo to rachunek za prąd" - ktoś kiedyś zażartował... A może wcale to nie był żart? Ona i On. Woda i ogień. Czy to w ogóle ma prawo się udać?Spektakl, który chcemy wystawić jest próbą znalezienia odpowiedzi na to pytanie.

5%

Postęp

50 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

MODYFIKACJA

Ewelina Szczepanik, Poznan, Poland  
Zapraszamy do wsparcia naszej wystawy prac dyplomowych, która odbędzie się w Projekt Lab w dniach 31 maja - 3 czerwca. Chcemy zaprezentować w formie wizualnej i doświadczalnej tematy, które pogłębialiśmy na studiach.

24%

Postęp

360 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

proAmator - UCI Gran Fondo World Final w Perth (AUS)

Dawid Budziński, Warsaw, Poland  
Dzięki Twojej pomocy powalczę o tytuł Mistrza Świata Amatorów UCI. Start w Finale Gran Fondo World Series mam już zapewniony, plan treningowy wdrożony i realizowany w 100%. Brakuje tylko funduszy. Wspomóż mnie w drodze do celu!

7%

Postęp

922 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Flyhigh na Światowym Finale Kreatywności w USA

pawel-ander, Giżycko, Polska  
Młodzież z Giżycka, drużyna Flyhigh wywalczyła przepustkę na Światowe Finały Kreatywności w Knoxville (USA). Z lutym z Kataru przywieźli ZŁOTO, czas podbić Amerykę. Potrzebują Waszego wsparcia.

8%

Postęp

411 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Festiwal Queerowy Maj 2016

Queerowy Maj, Kraków, Polska  
Festiwal Queerowy Maj to największe wydarzenie w Krakowie zajmujące się tematyką równości i różnorodności. Ósma już edycja może być jeszcze większa i wspanialsza - wystarczy tylko Twoje wsparcie!

180%

Postęp

5427 zł

Mamy już

Udany!

Status

Debiutancki album Hello My Sunshine

Hello My Sunshine, Wrocław  
Debiutancka płyta zespołu Hello My Sunshine. Płytę planujemy nagrać „W dobrym tonie Studio” w Warszawie, gdzie powstały płyty m.in. Natalii Przybysz, Lao Che. Celem projektu jest nagranie debiutanckiego albumu zespołu Hello My Sunshine. To dzięki Wam i dla Was nagramy tę płytę :)

133%

Postęp

21297 zł

Mamy już

Udany!

Status

Nowe Brzmienie Bieszczad - pomóż wydać płytę!

Nowe Brzmienie Bieszczad, Sanok, Polska  
Najciekawsze utwory bieszczadzkiej sceny muzycznej z pogranicza folku. Artyści pochodzący i mieszkających w Bieszczadach, których łączy miłość do muzyki i tradycji. Angela Gaber+Trio & Matragona & Tołhaje &Widymo

133%

Postęp

13249 zł

Mamy już

Udany!

Status

Kolej na dobrą kolej

Centrum Zrównoważonego Transportu, Warszawa, Polska  
Kolej na dobrą kolej to projekt, którego celem jest zwiększenie liczby kursów pociągów w 8 województwach oraz na dwóch trasach dalekobieżnych.

104%

Postęp

5200 zł

Mamy już

Udany!

Status