Polak Potrafi!
41 tys.

Inżynieria gier. Level design dla początkujących

Jacek Wesołowski, Warszawa  
Każdy ma prawo zbudować grę! Inżynieria Gier wprowadzi Cię w temat przystępnie, dogłębnie, na przykładach, zwracając uwagę na rzeczy nieoczywiste.

63%

Postęp

18421 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

L.POETKI film dokumentalny

3 szyna, Warszawa/Poznań  
L.POETKI to film dokumentalny o współczesnych polskich poetkach, dla których tożsamość psychoseksualna jest źródłem inspiracji.

83%

Postęp

5150 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Michał Rudaś, Warszawa  
Wszechstronny, obdarzony ciepłą i kojącą barwą głosu wokalista chce nagrać swój nowy album (EP). Proponuje słuchaczom zapadające w pamięć melodie, niebanalne teksty po polsku oraz dużo pozytywnych wibracji.

49%

Postęp

9450 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Daniel - krótkometrażowy film dokumentalny

Daniel - krótkometrażowy film dokumentalny, Warszawa  
Film w reżyserii Anastazji Dąbrowskiej. Daniel ma 25 lat i zespół Downa. Szuka dziewczyny. Z grupą przyjaciół wyjeżdża na kolonię do nadmorskiego miasteczka Rowy. Czy przyjaciele pomogą mu w znalezieniu wybranki?

59%

Postęp

2995 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

POLKI POTRAFIĄ! – Mistrzostwa Europy Smoczych Łodzi

PG Smoki Północy, Gdańsk  
Pomóż nam pojechać do Francji i obronić tytuł Wicemistrzyń Europy w Smoczych Łodziach, a nawet zawalczyć o złote medale! Twoje wsparcie jest naszą przepustką!:) Sprawmy razem, by Polska była Mistrzem Europy!

107%

Postęp

5352 zł

Mamy już

8 h

Do końca

Runners Delight – pierwsza super-owsianka dla biegaczy!

Emilia Korczynska, Łódź, Poland  
Runner's Delight – pierwsza super-owsianka specjalnie dla biegaczy z dodatkiem supelmentów dających MOC! Żywienie biegacza długodystansowego to nie lada problem, ale razem uda się nam go rozwiązać!

3%

Postęp

316 zł

Mamy już

23 h

Do końca

INFERO NE EGZISTAS - nowy teledysk zespołu ŜANĜO

ŜANĜO Zmiana Wibracji Ziemi, Wrocław  
Zespół ŜANĜO zaprasza Cię w muzyczną podróż i prosi o wsparcie przy tworzeniu klipu do utworu INFERO NE EGZISTAS. Pomóż nam zbudować plan filmowy i zrealizować projekt do końca!

2%

Postęp

260 zł

Mamy już

38 h

Do końca

90-lecie OSP w Kątach

Mateusz Grudziński, Kąty, Powiat Węgrowski  
Czy kiedykolwiek potrzebowałeś pomocy strażaków? Teraz masz okazje się im odwdzięczyć :) Liczy się naprawdę najmniejszy gest z twojej strony w ich kierunku :)

5%

Postęp

130 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Bariera do pokonania

Fundacja Rodzin, Świętochłowice, Polska  
Zbieramy pieniądze na remont nowej siedziby Fundacji Rodzin Polskich w Świętochłowicach. Nowy lokal znajduje się na PARTERZE i dysponuje PODJAZDEM dla osób na wózkach.

0%

Postęp

215 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Mecz o życie! Mistrzostwa Świata Bezdomnych.

Stowarzyszenie Reprezentacja Polski Bezdomnych, Wrocław  
We wrześniu w Amsterdamie odbędą się Mistrzostwa Świata Bezdomnych w piłce nożnej ulicznej. Reprezentacja Polski jest pięciokrotnym medalistą tych mistrzostw! Pomóż nam przygotować się do nich tak, abyśmy mogli wrócić z medalem.

0%

Postęp

51 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

BIEGACZE - pełnometrażowy film dokumentalny

SZKOŁA WAJDY, Warszawa  
Biegasz od zawsze lub od niedawna? Znasz niesamowite uczucie euforii, które towarzyszy przebiegnięciu mety? Pomóż nam zrealizować niezwykły dokument „Biegacze”, który wprowadzi Cię w świat ultramaratończyków!

0%

Postęp

145 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Karty Y - sygnowana talia kart Magic of Y

Y Dzięgielewski, Warszawa, Polska  
Znany z Mam Talent - Y jest iluzjonistą, youtuberem i postanowił wydać swoją talię kart. Jeśli się uda będą to pierwsze Polskie karty wyprodukowane w najlepszej fabryce na świecie - United States Playing Cards Company

4%

Postęp

1811 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Reprezentacja Kobiet w Ultimate-Mistrzostwa Europy'15

Ola Kocbuch, Gdańsk  
Występ na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze to marzenie wszystkich zawodniczek z Polskiej Reprezentacji w Ultimate Frisbee. Włożyłyśmy wiele starań i czasu, aby się dobrze przygotować. Teraz liczymy na Wasze wsparcie!

114%

Postęp

9145 zł

Mamy już

Udany!

Status

Dobra nasza

Dobra Kawiarnia, Poznań  
Dobra Kawiarnia to miejsce, które tworzymy razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Chcemy podzielić się z wami energią, wiedzą i nakarmić was marzeniami. Tymczasem potrzebujemy waszego wsparcia!

206%

Postęp

20626 zł

Mamy już

Udany!

Status

Przygotowanie do Mistrzostw Świata i Europy w BNO

Marcin Biederman, Kraków  
1+1 = 11 to jest nasza siła. Wspólnie możemy sięgnąć marzeń i stanąć na podium Mistrzostw Świata w Biegu na Orientację. Wspomóż nasze przygotowania w sporcie, w którym oprócz kondycji fizycznej liczy się również szybkie myślenie

100%

Postęp

9589 zł

Mamy już

Udany!

Status

Let's talk about sex-STACJA na Przystanku Woodstock 2015

Stowarzyszenie Program STACJA, Warszawa  
Już po raz czwarty partyworkerzy/rki Stowarzyszenia Program STACJA będą prowadzili/ły stoisko profilaktyczne na Przystanku Woodstock w Kostrzynie. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby móc zakupić nowy namiot na stoisko.

103%

Postęp

517 zł

Mamy już

Udany!

Status