Polak Potrafi!
35 tys.

REwitalizacja Zakopane - Uratujmy neon z dworca

Marta Gaj, Zakopane  
Założeniem projektu jest odtworzenie neonu z dworca PKP, niegdyś wyraźnego napisu witającego przyjezdnych, znaku rozpoznawczego o unikatowym kroju, wyróżniającym się spośród licznych neonów dworcowych w Polsce

100%

Postęp

10044 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

Bożena Szroeder, Sejny  
Serdecznie zachęcam do wsparcia realizacji i wydania filmu animowanego pt: ”Gucio zaczarowany”. To będzie wielka przygoda artystyczna i najpiękniejszy film świata, bo robiony przez grupę dzieci i młodzieży!

87%

Postęp

14819 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Pasja Gór - budujemy pomnik

KlubWysokogorskiKatowice, Katowice  
Klub Wysokogórski w Katowicach planuje postawić pomnik kolegom, którzy w górach pozostali na zawsze... Pomóżcie Nam zebrać brakujące pieniądze na upamiętnienie klubowych kolegów takich jak: Jerzy Kukuczka czy Artur Hajzer.

38%

Postęp

11650 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Niezwykłe cmentarzysko dawnych Słowian

IAEPAN, Chodlik  
Badamy jedno z najciekawszych i najważniejszych stanowisk archeologicznych w Polsce. By przeprowadzić badania archeologiczne na wysokim poziomie, potrzebujemy odpowiednich środków finansowych. Ty też możesz wesprzeć polską naukę!

174%

Postęp

8734 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Pewne Podniety Akustyczne - Debiutancka płyta

Adam Janicki, Zielona Góra  
Zielonogórski zespół Pewne Podniety Akustyczne wchodzi do studia, aby nagrać pierwszą płytę. Zostań współproducentem ich debiutanckiego albumu.

6%

Postęp

626 zł

Mamy już

18 h

Do końca

Gottland - film na dvd

Gottland, Wrocław  
Dołącz! Jeżeli masz ochotę przyłączyć się do tego projektu, chcesz aby DVD Gottlandu zajęło miejsce na Twojej półce albo po prostu masz ochotę na Lentilky, a do Czech Ci nie po drodze, wesprzyj naszą akcję!

132%

Postęp

9273 zł

Mamy już

18 h

Do końca

TOYOTA KOBOS ADVENTURE 2014

Ula i Kuba Wałachowscy, Bieszczady  
1 Listopada ruszamy na półroczną wyprawę przez Bałkany, Turcję do Gruzji, by zimową porą przejechać GRUZIŃSKĄ DROGĘ WOJENNĄ. Na trasie ponad 15 000 km odwiedzimy 16 krajów opisując najciekawsze Parki Narodowe i Zabytki UNESCO.

46%

Postęp

3271 zł

Mamy już

42 h

Do końca

Ale Wiocha! - czyli proste piosenki o wiejskiej miłości

Teatr Komedii Valldal, Gdynia  
Tworzymy spektakl Ale Wiocha! - zwariowaną komedię muzyczną z największymi przebojami polskiej muzyki ludowej! Będziem śpiewać, tańczyć i grać tak, jak przed stu laty. A wszystko z muzyką na żywo i dużą dawką absurdu:)

104%

Postęp

4180 zł

Mamy już

42 h

Do końca

pomocny - pomagam i wkręcam świetny nastrój

ktoz.krakow.pl i pustamiska.pl, Kraków  
Cześć! Jestem pomocny, krążkiem który ratuje życie, pomaga i wkręca w świetny nastrój! Teraz od Ciebie zależy czy będę mógł się rozwinąć i spełnić swój cel...

6%

Postęp

272 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Miejsce X - nowa przestrzeń w Opolu

Stowarzyszenie OPAK (Opolski Projektor Animacji Kulturalnych), Opole  
Uważamy, że każde miasto powinno posiadać jak najwięcej niezależnych przestrzeni do działań artystycznych i społecznych, które będą angażowały mieszkańców. Dlatego też uzyskaliśmy zgodę Prezydenta Miasta Opole na stworzenie przy ul. H. Sienkiewicza 20of w Opolu Miejsca X.

16%

Postęp

835 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

KABEL - druk grudniowego numeru

Informator Kulturalny dla Seniorów KABEL, Wrocław  
KABEL to drukowany, bezpłatny informator kulturalny dla seniorów. Naszą redakcję tworzą seniorzy–wolontariusze. Dzięki akcji crowdfundingowej chcemy zebrać brakującą kwotę na druk grudniowego numeru.

4%

Postęp

160 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Polska Pocztówka

Aleksandra Kruślińska, Gdańsk  
Pocztówka jest zapomnianym i niedocenianym sposobem komunikowania się, ale my chcemy to zmienić. Celem projektu jest wyprodukowanie naszych, polskich kartek pocztowych. Polska Pocztówka = polski produkt.

8%

Postęp

171 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Sports Manager

Marcin Lewandowski, Gdynia  
Nowatorska gra pod przeglądarkę internetową przeznaczona dla miłośników menedżerów sportowych z emocjonującymi meczami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. Koncepcja gry została przetestowana 3 lata temu i odniosła wielki sukces!

152%

Postęp

9120 zł

Mamy już

Udany!

Status

Efekt tygrysa - AUDIOBOOK

dutkon, Wrocław  
Tygrys przemówi! Robimy audiobooka 'Efekt tygrysa', którego książkowa wersja ukazała się w sierpniu. Teraz o budowaniu osobistej marki wprost do ucha poczyta Ci najlepszy polski Aktor Głosu i lektor, czyli... zresztą, sprawdź sam!

108%

Postęp

4889 zł

Mamy już

Udany!

Status

Pomóż nam oprawić prace artystów

Ogród Nadziei, Fundacja Psychoonkologii Ogród Nadziei, Warszawa  
Prace uznanych polskich artystów czekają na oprawę. Płótna, fotografie, grafiki - przekazane na IX Aukcję Charytatywną potrzebują ram. Środki z aukcji przeznaczymy na pomoc psychoonkologiczną osób chorych na raka.

100%

Postęp

4029 zł

Mamy już

Udany!

Status

Sprzedawaj swoją wiedzę przez Internet! Książka

acharnement, Bielsko-Biała  
Po co siedzieć w biurze 8h, skoro można pracować zdalnie i w tym czasie podróżować! Jak tego dokonać? Krok po korku opracowałam instrukcje na ciekawe życie.

103%

Postęp

7247 zł

Mamy już

Udany!

Status