Polak Potrafi!
38 tys.

Teledysk Roberta Kasprzyckiego - piosenka Rozmarynowa

Robert Kasprzycki Rozmarynowa, Kraków  
Zbieramy fundusze na realizację profesjonalnego teledysku do piosenki Rozmarynowa Roberta Kasprzyckiego - wybranej przez fanów jako typ na kolejny singiel z płyty CZTERY , jest bardzo filmowa i marzy nam się do niej wideoklip.

100%

Postęp

6017 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Dolina Śmierci

Piotr Kuryło, Pruska Wielka  
Człowiek, który obiegł Ziemię. Człowiek z Żelaza - Piotr Kuryło teraz pobiegnie w Dolinie Śmierci. Jego mordercze treningi motywują wielu do działania. Jego marzenie to nie tylko ukończenie morderczego biegu Badwater - TO ZWYCIĘSTWO!!!

55%

Postęp

7759 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

KOLEKCJA SUKIENEK - FILM FABULARNY

KolekcjaSukienek / Marzena Więcek, Zielona Góra  
Kolekcja sukienek: Osiem kobiet bierze udział w eksperymencie podejrzanego naukowca. W obsadzie wspaniali aktorzy: Z. Zamachowski, E. Szykulska, A. Biedrzyńska, D. Stalińska, K. Bujakiewicz, M. Trybała, IK.Pawlak, M.Wieczorek.

78%

Postęp

13324 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

SKOWRONKI lecą do Carnegie Hall

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI, Nowy Jork  
Polskie kolędy w nowojorskiej Carnegie Hall - jednej z najważniejszych sal koncertowych świata? Czy to możliwe? Marzenie dziewcząt z chóru SKOWRONKI jest w zasięgu ich możliwości. Potrzebują tylko Twojej pomocy! Wesprzyj projekt!

62%

Postęp

12437 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

BUDUJEMY LUB/LAB

LUB/LAB, Warszawa  
LUB/LAB - miejsce praktycznej edukacji teatralnej. Dla widzów, aktorów, amatorów. Przestrzeń na Lubelskiej 30/32 w Warszawie wymaga remontu. Stowarzyszenie Pedagogów Teatru i Sztuka Nowa połączyły siły. Buduj LUB/LAB razem z nami!

104%

Postęp

16641 zł

Mamy już

7 h

Do końca

ZESPÓŁ BACTERYAZZ NAGRYWA PIERWSZĄ PŁYTĘ...

BACTERYAZZ, Koszalin  
Wita Was zespół BACTERYAZZ!!! Chcemy zarażać Was naszą twórczością jak na Bakterie przystało !! :) Potrzebujemy Waszego wsparcia, by wydać nasz pierwszy krążek długogrający. Włożyliśmy w to sporo serducha również dla Was!!

104%

Postęp

6243 zł

Mamy już

9 h

Do końca

Złota Recepta - film inspirowany GTA

RadioAct, Lublin  
Jesteśmy młodą grupą filmową, która zdecydowała się stworzyć film inspirowany serią gier Grand Theft Auto - a dokładniej: napadem na bank.

0%

Postęp

20 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Jak zostać Wielkim Szopenistą

Grzegorz Żochowski, Białystok  
Ostatnia tak poważna pozycja szkoleniowa dla muzyków to 'Dętyści' z XIV w. Polecilibyśmy ją, ale wiemy, że nie każdy chce grać na trombicie. Dlatego proponujemy podręcznik PIANIZMU.

0%

Postęp

37 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Rakietą do krawędzi troposfery

Pomeranian Space Team, Tczew  
Budujemy rakietę oraz sondę, za pomocą których chcemy zbadać warunki jakie panują na granicy tropo i stratosfery. Docelowo rakieta ta będzie mogła wynieść na pułap kilkunastu kilometrów ładunek o masie nawet do 5 kilogramów.

0%

Postęp

410 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Paczłorkowe Opowiastki inspirują do rozmów z dziećmi

Maria Różycka, Olsztyn / Iława  
Książka i audiobook z pełnymi humoru historyjkami o tytułowej rodzinie Paczłorków, w której dzieci nieustannie zadziwiają dorosłych nieszablonowym sposobem myślenia, odbierania, i komentowania rzeczywistości.

5%

Postęp

1025 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Ręce z Stali na Mistrzostwa Europy

Kamil Stala, Kościelec  
Z orłem na piersi Zdobyć Mistrzostwo Europy w Armwrestlingu, przy okazji pokonać Rosjan. Mimo przeciwności, pokażmy, iż Polak to brzmi dumnie.

0%

Postęp

2 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Film Fabularny ZADRA RAPERA

Zadra_Rapera, Piła  
Zadra Rapera to scenariusz filmu fabularnego, ukazujący, życie rodziny w której ojciec prowadzi piekarnię, ma dwóch dorosłych synów i 8 letnią córeczkę. Starszy syn uczy się w Akademii Muzycznej. Młodszy realizuje się w muzyce rapu.

0%

Postęp

201 zł

Mamy już

57 dni

Do końca

Pieskomandos

Pieskomandos, Warszawa  
Pieskomandos to film o pasji i niezwykłej przyjaźni, opowiedziany z perspektywy Eto - psa biegającego arcytrudne maratony. Dzięki temu film będzie nie tylko pierwszym dokumentem tego typu, ale i doskonałą komedią!

117%

Postęp

21155 zł

Mamy już

Udany!

Status

LEM Napoli

knpirm.pwr, Wrocław  
Zdobądź z nami światowy rynek motoryzacji. Tworzymy najlepsze prototypy motocykli elektrycznych w Europie! Z pasji i studenckiego zapału w przyszłości chcemy podbić rynek pojazdów elektrycznych. Pomóż nam przy budowie małej linii.

100%

Postęp

12011 zł

Mamy już

Udany!

Status

Kciuk do góry, idę w góry 2015

Fundacja Prodeste, Opole  
Kciuk to u naczelnych pierwszy palec ręki. Kciuk do góry, idę w góry to pierwszy w Polsce projekt aktywizacji turystycznej dla osób ze spektrum autyzmu. Niemożliwe? Polak Potrafi:) Pomóżcie nam rozwijać projekt. Dziękujemy!

110%

Postęp

5505 zł

Mamy już

Udany!

Status

Vantago - Mało kto bierze odpowiedzialność za siebie...

TomaszSolecki, Nowy Sącz  
Życie jest tak krótkie, że szkoda tracić czas na głupoty. To prawda w pewnym sensie, ale życie jest również wystarczająco długie, żeby doświadczyć piękna, przyjemności I wielkich rzeczy, a szczęście i spełnienie są tego częścią.

143%

Postęp

20098 zł

Mamy już

Udany!

Status