Polak Potrafi!
31 tys.

"Projekt Matka" - spektakl Teatru Kana

Bibianna Chimiak, Szczecin  
Spektakl PROJEKT: MATKA to przewrotna, pełna ironii i poczucia humoru opowieść o młodych matkach, odkrywających jasne i „ciemne” strony macierzyństwa, uroki i trudności bycia mamą. Realizacja: Teatr Kana ze Szczecina.

125%

Postęp

8132 zł

Mamy już

35 h

Do końca

Piotr UKE Maniak Mistrzostwa Świata w Brazylii

Piotr Maniak, Szczecin  
Piotr UKE Maniak - pomóż mi zrealizować marzenie: powtórzyć sukces z 2012 roku i przywieźć złoty medal z Mistrzostw Świata w Brazylijskim Jiu Jitsu w Brazylii.

105%

Postęp

6340 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Trzecia płyta ZAKRĘTów !!!

ZAKRĘT, Poznań  
Pomóż dokończyć nagranie ZAKRĘTowej trzeciej płyty!!! Dolewając Swoją kroplę do Warty naszych potrzeb na polakpotrafi.pl/projekt/zakret :)

77%

Postęp

3875 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Secret Service

Secret_Service, Warszawa  
To prawda! Chcemy wrócić! Marzy nam się Secret Service na papierze. Pachnący, wyjątkowy, godny swojej legendy. Aby to umożliwić - potrzebujemy Waszego wsparcia!

167%

Postęp

155794 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Finał Wenecja

Mateusz Cap, Łuków  
Wenecja, ach Wenecja miasto pełne malowniczych kanałów i zapierających dech w piersiach widoków. Przed nami 2000 km ale za to jak obfitych w przygody. Zapraszamy !!!!

100%

Postęp

1307 zł

Mamy już

11 h

Do końca

Teraz Bus - Klasycznie i Praktycznie Bałkany 2014

EKIPA T3RAZ BUS, Kolbudy  
Podróżowanie klasykiem i utrzymywanie go nie jest proste ale możliwe, chcemy pokazać jak to zrobić nie wydając milionów! Celem całego projektu jest promocja, popularyzowanie i wykazanie praktycznego zastosowania samochodów klasycznych.

39%

Postęp

1184 zł

Mamy już

11 h

Do końca

Wyznawcy Futbolu

Piotr Bieńkowski, Zbigniew Supeł, Łódź  
Słyszeliście może o turystyce stadionowej? Przekonajcie się na czym polega wraz z Wyznawcami Futbolu! W 30 dni zwiedzić 30 piłkarskich stadionów w 23 miastach 7 krajów Europy. Wydaje się niemożliwe? Bez Waszej pomocy na pewno!

49%

Postęp

2725 zł

Mamy już

35 h

Do końca

Naprawa Światowida

Widzieć świat - Projekt Światowid, Pabianice  
Projekt Kaukaz 2014 stanął pod znakiem zapytania, ponieważ już 4 dnia wyprawy napotkaliśmy na spore problemy techniczne, co wiązało się z dużymi kosztami napraw :( Aby zrealizować nasze plany potrzebujemy Waszej pomocy.

102%

Postęp

1798 zł

Mamy już

35 h

Do końca

Cho Oyu 8201 - Ski Expedition 2014

Olek Ostrowski, Wetlina  
Cho Oyu 8201 - Ski Expedition 2014 to wyprawa mający na celu dokonanie zjazdu na nartach z szóstej, co do wysokości góry naszej planety Cho Oyu (8201 m n.p.m.). Do tej pory nikt z Polaków tego nie dokonał.

12%

Postęp

1530 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Poli - dyplomowa etiuda studencka

Zofia Kujawska, Warszawa  
"Poli" opowiada historię trojga młodych ludzi żyjących razem w skomplikowanym związku. Podczas weekendowego wyjazdu na wieś na wschód Polski w ich układ wkracza prostytutka Kasia...

11%

Postęp

100 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

WYJAZD NA Mistrzostwa Świata SMOCZYCH ŁODZI

KS Spójnia, Poznań  
Pomóż Polakom pojechać na Mistrzostwa Świata w Smoczych Łodziach!!! Już za 8 lat dyscyplina sportowa Smoczych Łodzi pojawi się na olimpiadzie, dlatego promujmy i wspierajmy ten sport!

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Rewolucyjna koncepcja teatralna! Pasja i wiara!

Mateusz Kufel, Bydgoszcz  
Cześć! Sądzisz, że widziałeś już wszystko? Zerknij na ten projekt. Chcę zmienić bieg historii. Pokazać, że można prawie wszystko. A cokolwiek w życiu się robi. Warto to kochać, bo możesz długo nie przetrwać tej próby.

2%

Postęp

234 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Seweryn Krajewski i jego muzyka

Ewa Derlatka, Radom-Warszawa  
Wesprzyj wydanie pierwszej, rzetelnie i z oddaniem zrobionej książki o twórczości Seweryna Krajewskiego. To fakty, relacje, dokumenty. A także spis piosenek, utworów filmowych i teatralnych, musicali.

103%

Postęp

8879 zł

Mamy już

Udany!

Status

Muzyka Świata - Zendegi Zibast

Marek Jakubowicz, Poznań  
Zendegi Zibast - to wyjątkowy polsko-irańsko-malezyjski projekt muzyczny. Artyści z różnych zakątków świata, mówiący w różnych językach, wyznający różne religie - których łączy wspólna pasja. Muzyka.

209%

Postęp

6292 zł

Mamy już

Udany!

Status

"Jak wam się podoba" na Bałkanach ! ! !

Piotr Mateusz Wach, Bytom / Ochryda (Macedonia)  
Summer Ohrid Festival to wyjątkowy i prestiżowy festiwal, największe wydarzenie kulturalne na Bałkanach. Mamy możliwość zaprezentować tam swój spektakl dyplomowy. Potrzebujemy jednak pieniędzy na przejazd. Wesprzyjcie nas! :))

112%

Postęp

1570 zł

Mamy już

Udany!

Status

Wywalczyć marzenia - Puchar Świata w Taekwon-do - Jamajka

Mariusz Cieślik, Lublin, Poland  
Jestem Reprezentantem Polski w Taekwon-do ITF. Moim celem jest wyjazd na Puchar Świata, który odbędzie się 26 sierpnia 2014 r. na Jamajce. Bez Państwa pomocy będzie to niemożliwe. Bardzo proszę o pomoc.

112%

Postęp

10111 zł

Mamy już

Udany!

Status